Z reprezentacją amatorów

Już w środę wieczorem o godzinie 19 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy N9 dojdzie do nietypowego meczu. Nasza Broń zmierzy się z reprezentacją Ligi Amatorskiej. W naszym zespole nie zagra czterech piłkarzy.

Dla piłkarzy amatorów mecz z Bronią, jest swego rodzaju nagrodą za udział w lidze. Dla naszego zespołu w okresie roztrenowania będzie to dobry moment na rekreację i trening, a przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę.

Wolne w  środę dostali Paweł Młodziński i Daniel Ciupiński. W meczu nie weźmie też udziału Badji Kourou, który nie jest brany pod uwagę przy tworzeniu kadry na rundę wiosenną. Natomiast Piotr Budziński wyjeżdża na testy do Arki Gdynia.

W przyszłą środę zespół zagra najprawdopodobniej mecz sparingowy z liderem czwartej ligi mazowieckiej (gr. północna) GKP Targówek Warszawa. Będziemy informować o tym na bieżąco.