Z Wartą po prostu warto wygrać

BROŃ RADOM - WARTA SIERADZ
Środa, godz. 14
#StadionBroni, ul. Narutowicza 9


Przed nami kolejny piłkarski pojedynek z udziałem Broni Radom. Po ostatnich meczach nie jeden kibic ma już dość, ale teraz nikomu z  nas nie wolno się poddać. Środowy mecz z wartą Sieradz, sąsiadem w tabeli, jest bardzo ważny, ale może być też przełomowy. Trener Grzegorz Dziubek zaznacza, że ten pojedynek ma nadzwyczajną wagę i jego podopieczni podejdą do spotkania z przysłowiowym nożem na gardle.

Nie będziemy powielać tych samych frazesów, że trzeba wygrać, że sytuacja jest trudna. Patrząc na tabele to mecz ostatniej szansy. Więc, piłkarze, trener, kibice, działacze – zmobilizujcie się w środę maksymalnie, bo na 90 – lecie klubu, drużyna spadnie do 4 ligi. Gorszego upokorzenia nie można przeżyć. Zagrajcie 11 listopada tak jakbyście walczyli o niepodległość. 

Zespół Broni zagra w najmocniejszym składzie, choć patrząc na formę, to trenerowi nie zazdrościmy doboru pierwszej 11. Warta z kolei do Radomia przyjedzie w osłabieniu. Za czerwoną pauzować będzie Mateusz Wlazłowski, młodziezowiec, bramkarz. Za nadmiar kartek pauzować będzie też inny młodziezowiec, Jarosław Szyc.

Od godz. 13.50 będziemy relacjonować na żywo to co dziać się będzie na murawie