Z wizytą u trenera Dziubińskiego

Mecz towarzyski
JODŁA JEDLNIA LETNISKO - BROŃ RADOM

Środa godz. 18

W najbliższą środę nasi piłkarze skorzystają z gościnności trenera Tomasza Dziubińskiego i zagrają na bardzo dobrej płycie w Kolonce! Będzie to dobra jednostka treningowa dla naszych piłkarzy, natomiast dla zawodników Jodły Jedlnia, generalny sprawdzian przed nowym sezonem.

Trenera Tomasza Dziubińskiego bliżej nie trzeba przedstawiać. Młodszym kibicom warto przypomnieć, że to wychowanek Broni, pierwszy Polak w Lidze Mistrzów, były król strzelców w ekstraklasie, a potem między innymi trener seniorów grup młodzieżowych w naszym klubie. Od pewnego czasu zadomowił się w Jodle Jedlnia Letnisko, prowadzi tam zespół seniorów i drużyny młodzieżowe „Jedlnia Dzieciom”. Jodła w ostatnim sezonie należała do czołowych ekip ligi okręgowej. W weekend drużyna ta zagra mecz Pucharu Polski, więc sparing z Bronią będzie generalnym sprawdzianem.

Dla Broni jest to kolejny etap przygotowań. Trener Artur Kupiec uważa, że lepiej w środę zagrać na dobrym boisku z zespołem ligi okręgowej niż grę wewnętrzną u siebie. Szkoleniowiec Broni będzie miał do dyspozycji ponad 20 zawodników.

W środę od godz. 18, będziemy na naszej stronie, na żywo podawać wynik tej konfrontacji