Zacni goście, wyróżnienia i prezes Fabryki!

Za nami dużo pozytywnych, sportowych emocji związanych z meczem z Pilicą Białobrzegi. Dla tych, którzy się spóżnili, warto przypomnieć, że jeszcze przed meczem, a potem również w przerwie doszło do miłych uroczystości. Na trybunach nie brakowało ciekawych gości.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem chłopcy z rocznika 2008, a potem również ekipa z rocznika 2005 odebrały puchar i piłki za awans na mazowiecki szczebel. Podopieczni trenera Marcina Trojanowskiego (2008) wywalczyli awans do Ekstraligi, zaś podopieczni Krzysztofa Banaszkiewicza z ogromną pomocą Wojciecha Kupca (2005) awansowali do I ligi mazowieckiej.

Na stadionie gościliśmy również Piotra Szczepańskiego, prezesa Fabryki Broni – naszego największego partnera. W przerwie otrzymał on od władz klubu koszulkę i inne klubowe gadżety. Obejrzał bardzo dobry mecz i już teraz zapraszamy do regularnej obecności na spotkaniach naszej drużyny.

Nie brakowało na trybunach władz związkowych – ze Sławomirem Pietrzykiem, członkiem zarządu PZPN, który od niedawna pełni rolę prezesa Mazowieckiego ZPN. Mecz obejrzał również Kamil Witkowski, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
Była też spora grupa byłych trenerów, piłkarzy naszego klubu, których serdecznie pozdrawiamy. Nie mogło też zabraknąć dawnych działaczy. Nasz zespół dopingował między innymi Waldemar Kaczmarski, były prezes Broni.

PODOBNE WPISY