Zaczęli zajęcia w Fitness Platinium

Piłkarze Broni Radom powoli podkręcają tempo, trenerzy dokładają obciążeń, ale to wszystko ma procentować podczas meczów rundy wiosennej. W czwartek nasz zespół pierwszy raz w tym roku korzystał z gościnności Fitness Platinium, przy ul. Biznesowej 8 w Radomiu.

FOTOGALERIA TUTAJ
WIDEO
TUTAJ

Klub Fitness Platinium mieści się na terenie dawnej siedziby Fabryki Broni, stąd nasi piłkarze nie mogli się w tych murach czuć obco. Dzięki wsparciu klubu, doświadczeniu trenerów, nasza drużyna może skupić się wyłącznie na ciężkiej pracy w dobrych warunkach.
Zdrowie zawodników dopisuje, więc forma rosnąć będzie z każdym dniem.
– To już trzeci okres przygotowawczy jaki mamy okazję przejść w Platinium. Patrząc wstecz, dotychczas efekt przygotowań był bardzo dobry i myślę, że tym razem będzie taki sam – zaznacza Dawid Sala, grający asystent trenera Broni.

W piątek zajęcia będą już typowo piłkarskie na boisku, a w sobotę nasza drużyna rozegra pierwszy mecz towarzyski. Zagra z Legionovią w Legionowie. Tak jak już pisaliśmy, w ekipie Broni zagra pięciu testowanych zawodników, którzy trenują w naszym klubie.

PODOBNE WPISY