Zaczęły się przygotowania do II Memoriału

Rozpoczęły się już przygotowania do II Memoriału Zdzisława Miłkowskiego. W tym roku impreza odbywać się będzie 25 i 26 czerwca, a mecze rozgrywane będą na trawiastych boiskach przy ul. Narutowicza 9. Szesnaście zespołów rozgrywać będzie spotania systemem "każdy z każdym". Szykuje się fantastyczna impreza, która jest częścią obchodów jubileuszu 90-lecia Broni Radom.

Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie i rozgrywana była w hali PG 13 w Radomiu. Zwycięzcą imprezy była wówczas Delta Warszawa.

ZOBACZ SKRÓT I EDYCJI NA NASZYM FILMIE TUTAJ

Teraz zagra 16 ekip na N9. Drużyny ( zawodników + brmkarza) grać będą 15 spotkań po 20 minut przez dwa dni. Na obecną chwilę swój udział potwierdziły nam następujące ekipy: Polonia Warszawa, Kszo Ostrowiec, Stal Rzeszów, Top 54 Biala Podlaska, Escola  Warszawa, Talent Bialystok, Znicz Klobuck, Motor Lublin, Mazowsze Grójec.

Rywalizować będą chłopcy z rocznika 2004. To właśnie ten rocznik przed śmiercią prowadził Zdzisław Miłkowski. Przypomnijmy, że człowiek był ikoną naszego klubu. Przez 55 lat związany był z Bronią Radom, najpierw jako piłarz, potem jako trener.

O II Memoriale będziemy pisać sukcesywnie. Na bieżąco na facebooku TUTAJ będzie można śledzić przeróżne ciekawostki związane z tą imprezą.

Przy organizacji już pomogło nam wiele firm: Ledasport, Emar, 3W, Car Glass, Las24, Meblomax, Raffaello Farby ,
i Fracht Serwis Poland Sp. z o.o i Kratki pl . Dziękujemy i zachęcamy kolejne firmy do wspierania tej imprezy.