Zaczyna się Halowa Liga Dziecięca

W najbliższy weekend rozpoczynają sie pierwsze mecze eliminacyjnej w Haloiwej Lidze Dziecięcej Windoor Cup. Od kilku lat Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje rywalizację dla najmłodszych. W turnieju również nie zabraknie ekip Broni Radom. Tym razem zagra trzy zespoły rocznika 2010, dwie ekipy rocznika 2011 oraz jedna drużyna w roczniku 2012. W sumie w trzech rocznikach zgłosiło się aż 70 drużyn.

Rocznik 2012
Drużyna trenerów Radosława Senatora i Marcina Głogowskiego rozpoczyna swoje eliminacje już w sobotę, 11 stycznia w Warce. Przeciwnikami Broni będą: KS CeSiR Warka, GKS Chynów, Centrum Radom.

Rocznik 2011

Dwie ekipy Mariusza Lisa trafiły do jednej grupy i zgodnie z regulaminem, do dalszej fazy może awansować tylko jedna. Pierwsze mecze z udziałem Broni odbędą się w sobotę 25 stycznia w hali PSP 33 przy ul;. Kolberga. Przeciwnikami Broni I i Broni II będą: Akademia 33 Radomiak, FA Lipsko, Jastrząb Głowaczów.

Rocznik 2010
Dwie drużyny trenera MIchała Kucharskiego i jedna ekipa Ireneusza Gorczycy zagrają w eliminacjach. 18 stycznia w Chynowie, Broń I zagra z GKS Chynów I, GKS Chynów II, KS Warka, KS Magnuszew.
Również 18 stycznia w Białobrzegach w jednej grupie zagrają: Broń II i Broń III. Przeciwnikami będą: Drogowiec Jedlińsk, Orlik Radom i Pilica Białobrzegi.

PODOBNE WPISY