Zagraj w Broni Radom już dziś!

"CHCESZ BYĆ PIŁKARZEM
ZOSTAŃ BRONIARZEM"

Pod takim hasłem przez cały wrzesień odbywać się będzie w Broni Radom nabór nowych zawodników. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że obecnie szkółka piłkarska Broni należy do najlepszych w regionie radomskim. Prawie 600 piłkarzy w 17 zespołach, wykwalifikowani trenerzy. Wyniki mówią same za siebie – Broń to jedyny klub, który posiada pięć zespołów na szczeblu mazowieckim, w tym dwa w Ekstralidze. W młodszych rocznikach nasze zespoły górują nad przeciwnikami, choć tutaj wynik nie jest sprawą najważniejszą.

Gdzie tkwi recepta sukcesu szkółki z Narutowicza 9? Rodzinna atmosfera i fantastyczne, bardzo profesjonalne podejście trenerów. W naszym klubie dzieci z grupy naborowej nie są poddawane testom sprawnościowym, bo dziś dziecko może być słabsze od rówieśników, ale już za rok może poczynić ogromne postępy.

Tylko w ostatnich latach przez szkółkę piłkarską Broni przewinęli się Bartłomiej Kalinkowski (Legia Warszawa (4 mecze w ekstraklasie), Wigry Suwałki), Kacper Pietrzyk (Legia Warszawa juniorzy, reprezentacja Polski U17), Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica, I liga), Jan Szpaderski (Miedź Legnica, juniorzy), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów, juniorzy) i wielu innych.

Przez cały wrzesień wszyscy chętni mogą zgłaszać się i próbować swoich sił w treningach Broni Radom. Najmłodsze grupy roczników 2009 i 2010 trenują w poniedziałki i czwartki od godz. 18.15.

Więcej informacji udzielają trenerzy w poszczególnych drużynach. Namiary do nich znajdują się w zakładce trenerzy z lewej strony TUTAJ

Pamiętaj chłopaku…”Chcesz być piłkarzem, zostań Broniarzem”

PODOBNE WPISY