Zagrajcie bez presji, dla kibiców, dla siebie

VICTORIA SULEJÓWEK - BROŃ RADOM
Piątek, godz. 19.30, stadion w Sulejówku


Na ten mecz czekaliśmy całą rundę. Jak wielką ma wagę, wystarczy popatrzeć w tabelę. Nie będziemy szczególnie motywować piłkarzy, bo zawodnicy obu zespołów są już wystarczająco zmotywowani. Nasz zespół musi to spotkanie poukładać sobie w głowach. Pod względem piłkarskim jeśli zawodnicy zagrają tak jak w ostatnich meczach, będzie dobrze.
ZAGRAJCIE DLA SIEBIE, DLA KIBICÓW, WALCZCIE TAK JAK NAJLEPIEJ POTRAFICIE!

Victoria nie przegrała meczu u siebie, a w oczach wielu ekspertów jest piłkarskim faworytem tego pojedynku. Jednak zespół z Sulejówka ma też sporo słabych punktów, które już w tej rundzie można było dostrzec. Najważniejszą kwestią jest, czy Broń będzie potrafiła znaleźć u przeciwnika te błędy.

Oba zespoły do tego pojedynku podejdą w najmocniejszych składach. W naszym zespole trener Dariusz Rózański nie będzie mógł skorzystać z Patryka Jakubczyka. W drużynie rywala jest trzech byłych zawodników Broni, Wiktor Lach, Bartek Bobrowski i Wojciech Gorczyca. Dwaj ostatni nigdy nie ukrywali swoich sympatii do Broni, ale już jesienny pojedynek pojkazał, że mimo sentymentów, do swoich zadań na boisku podchodzą profesjonalnie. W przypadku Wojtka, nie jest żadną tajemnicą fakt, że zawodnik ten zimą był bardzo blisko powrotu do Broni, ale ostatecznie podjął decyzję  o pozostaniu w Victorii.

Zespół z Sulejówka ma w swoich szeregach wielu wartościowych graczy. Skuteczność Wojciecha Wociala poznało duże grono bramkarzy w lidze. Samuelsona Odunkę pamiętamy jeszcze z gry w KS Piaseczno, czy Radomiaku. Zimą na testach w Siedlcach był Sebastian Czapa. W przerwie do drużyny dołączył z Widzewa, Norbert Jędrzejczyk. Można wymieniać długo, ale w naszym zespole wiekszość zawodnik ma doświadczenie w wyższych ligach, drużyna pokazuje charakter na każdym kroku i dziś siłą Broni jest jedność i kolektyw. Jeśli zespół zagra odważnie, bez presji, może wówczas zdobyć twierdzę Sulejówek.

Mecz rozpocznie się o godz. 19.30. Na naszej stronie nie będzie tradycyjnej relacji live. Będziemy podawać jedynie wynik meczu i ewentualnych strzelców goli. Natomiast mamy informację, że będzie bezpłatna transmisja Telewizji Dami w internecie. Kilka godzin przed meczem podamy link do transmiji.

PODOBNE WPISY