Zagramy w Kozienicach

Już po wielkich emocjach. Pożegnaliśmy się z naszym stadionem. Zanim napiszemy o dramatycznym meczu z Wartą Sieradz i o całej otoczce, najpierw przekażemy istotne informacje jakie przekazano dziennikarzom podczas konferencji prasowej przed tym pojedynkiem.

Gośćmi konferencji byli przedstawicie władz miasta z wiceprezydentem Ryszardem Fałkiem i przewodniczącym Rady Miejskiej Dariuszem Wójcikiem na czele. Do Radomia zagościł również Masaharu Kondo, jeden z dyrektorów koncernu samocvhodowego Mazda, który jest sponsorem naszego klubu. Przybył także Władysław Kramczyk, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Tadeusz Muc i Zdzisłąw Miłkowski niegdyś wybitni piłkarze, a potem trenerzy Broni opowiedzieli bardzo ciekawie o historii stadionu. O tym także napiszemy w najbliższych dniach w oddzielnym newsie.

Najważniejszą informację przekazał prezes Artur Piechowicz. Otóż Broń do końca rundy jesiennej mecze w roli gospodarza będzie grać w Kozienicach. Niebawem poinformujemy was o termninach spotkań z Mazurem Karczew, Narwią Ostrołęka i Legionovią Legionowo.

– Chciałbym podziękować władzom Radomia i Kozienic, oraz prezesowi Kramczykowi za pomoc w znalezieniu dla naszego klubu zastępczego obiektu – powiedział prezes Piechowicz. 

Drużyny grające w mazowieckich ligach swoje ligowe mecze rozgrywać będą w Kowali. Seniorzy z kolei trenować będą na ull. Ofiar Firleja na boisku UKS Młodzik.

Osobiście z rąk zacnego gościa z Japonii trzy osoby odebrały nagrody za nasz konkurs związany z ankietą Mazdy.

Dla Broni, która pozostała bez stadionu zaczął się bardzo trudny okres. Mamy nadzieję, że kibice nie odwrocą się od drużyny i również pokonają te przeszkody i będą jeździć za zespołem.

Wkrótce fotogaleria z konferencji prasowej oraz zdjęcia z meczu.

PODOBNE WPISY