Zakończyć wyjazdowy sezon pozytywnie

URSUS WARSZAWA - BROŃ RADOM 
Sobota godz. 17 
Stadion ul. gen. Sosnkowskiego
 
W sobotę piłkarze Broni Radom rozegrają ostatni w tym sezonie wyjazdowy pojedynek. Wystarczy jeden punkt, aby zapewnić sobie utrzymanie. Zagramy z rywalem, który zaliczył kapitalną rundę wiosenną, a teraz walczy o pieniądze z projektu PJS. Patrzenie na pesel przeciwnika wcale nie ułatwi nam sprawy, o czym najleppiej przekonaliśmy się w ostatni weekend w meczu ze Świtem. 
 
Do szczęścia niewiele potrzeba. Nasza Broń powinna w Warszawie zaputnktować, aby za tydzień nie musiała się martwić do ostatniej kolejki i ostatniego gwizdka. 

 Ursus jesienią wygrał w Radomiu aż 4:0, ale warto przypominać takie sezonu, że w Warszawie na boisku „Traktorków” nasza Broń wygrała kilkukrotnie, a raz nawet 5:1. 

Podopieczni trenera Bohdana Jóźwiaka zajmują ósmą lokatę w tabeli. Walczą o nagrodę Pro Junior System, dlatego w ostatnich kolejkach grają dość młodym składem. W ostatniej kolejce przegrali 0:3 z Mamrami w Giżycku, ale wcześniej zanotowali serię ośmiu meczów bez porażki. 
Jeśli chodzi o naszą drużynę to problemów kadrowych, tak jak przez całą rundę nie brakuje. Za kartki pauzować będzie Kuba KOsiorek i pierwszy raz w bramce stanie Jakub Piotrowski. 
– Przed meczem nastroje są bardzo dobre, ja osobiście jak i cały zespół wierzymy w sukces i będziemy walczyć o trzy punkty, żeby mieć już spokój przed ostatnim meczem i nie liczyć na innych. Nie przejmuję się presją meczu mimo że jest to mój debiut. Od drużyny dostaję potrzebne wsparcie i wiem, że mimo rangi tego meczu, cały sezon ciężko trenuję i jestem gotowy, żeby zagrać w ważnym meczu oraz dać drużynie pewność i bezpieczeństwo w bramce. Mam także nadzieję, że moje występy w Broni nie zakończą się tylko na tym występie, a będzie ich znacznie więcej – powiedział nam Kuba Piotrowski. 
 
Nie zagrają tak jak wcześniej Matheus Dias, Bartek Olszewski i Jakub Zborowski. Do składu wracają już Damian Machajek i Jan Głowacki. 
Z meczu prawdopodobnie przeprowadzona będzie transmisja na żywo. Będziemy o tym informować i jeśli tak będzie to udostępnimy link. Na naszym portalu możecie tradycyjnie liczyć na tekstową relację na żywo

PODOBNE WPISY