Zamiast siłowni, wyczerpujący fitness

Tak jak zapowiadaliśmy, piłkarze Broni Radom w czwartkowy wieczór wzięli udział w Esfit Studio w treningu fitness. Co prawda zajęcia miała poprowadzić mistrzyni świata z bikini fitness, Sylwia Socha, ale godnie zastąpił ją trener personalny, Tomasz Pankowski. Piłkarze dostali solidny wycisk, ale żaden z nich się nie skarżył, drużyna wychodziła zmęczona, ale zadowolona z zajęć.

FOTOGALERIA TUTAJ

– To był dosyć mocno dynamiczny trening. Popracowaliśmy przede wszystkim nad aspektami najważniejszymi dla piłkarzy, czyli nad dynamiką, koordynacją, pełną mobilnością w stawach. Bardzo fajnie mi się z nimi pracowało, widać że są to zawodowcy dobrze przygotowani do takich zadań – powiedział trener przygotowania motorycznego, Tomasz Pankowski.

– Bardzo pozytywnie odebraliśmy ten trening. Popracowaliśmy nad mięśniami poprzez inne ćwiczenia. Wszystkie mięśnie zostały pobudzone i rozciągnięte i czuję się dobrze. Myślę, że byłoby porządane, aby przynajmniej raz w tygodniu był taki trening – mówił po treningu Paweł Młodziński, kapitan zespołu. 

Wkrótce wideo