Zapomnieć o jesiennym wyniku

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Sobota, godz. 16

W sobotnie popołudnie zapraszamy na N9. Liczymy na dobry występ naszych piłkarzy i kolejne trzy punkty. Naszemu zespołowi przyjdzie grać z Sokołem Alejksandrów Łódzki.

Jesienią Broń wygrała w Aleksandrowie aż 5:1.
– Kazałem moim piłkarzom zresetować wspomnienia o tamtym meczu. Niech zapomną. iech również nie patrzą na tabelę, gdzie Sokół znajduje się w dole tabeli. To będzie ciężki mecz i ciężki rywal. Jesli ktoś przeanalizuje wyniki Sokoła, to szybko dojdzie do wniosku, że jest to drużyna która najczęściej remisuje bezbramkowo, a mecze z udziałem tego zespołu kończą się zwycykle różnicą jednego gola. Sokół traci mało goli i stawi w Radomiu opór – mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.

Nasz zespół do tego spotkania przygotowywał się w komplecie. Nie ma żadnych kartek, a na lekki uraz narzeka Paweł Ankurowski.

O ile na wyjazdach Broń gra bardzo dobrze (lub pechowo jak w Sieradzu), to na stadionie w Radomiu nie zawsze ta gra się układa. Trener zapowiada zmiany na pozycjach w meczu z Sokołem. Wyjściowa „dziesiątka” będzie wyglądać podobnie jak w meczu z Żyrardowianką, ale niektórzy gracze zagrają na innych pozycjach. Nie wiadomo też który z bramkarzy wyjdzie na mecz w sobotę.

Zapowiada się ciekawe widowisko. Tradycyjnie będziemy je relacjonować na żywo. Początek o godz. 16

PODOBNE WPISY