Zapowiedź 11 kolejki

Nasi piłkarze nie rozgrywają w ten weekend swojego meczu, ale wszyscy będziemy z niecierpliwością oczekiwać na wiadomości z Mszczonowa, dokąd w sobotę przyjeżdża Zwolenianka.
Właśnie pojedynek Mszczonowianka -Zwolenianka będzie bez wątpienia najciekawszym meczem kolejki i jednym z najważniejszych meczów całej rundy. Mszczonowianka bardzo dobrze radzi sobie u siebie, Zwolenianka mimo osłabień kadrowych notuje świetną passę. To może być emocjonujący pojedynek z dużym znaczeniem dla końcowych rezultatów całej ligi. Nie ukrywamy, że dla Broni najlepszym rozstrzygnięciem będzie remis. Mecz zaczyna się o godz.15.30, ok.17.30 podamy w naszym serwisie wynik spotkania.

To będzie ostatni z sześciu sobotnich meczów. Najwcześniej, już o godz.11.00 wybiegną na boisko w Jazgarzewie piłkarze Sparty i Szydłowianki. Te dwie drużyny różni pięć miejsc w tabeli, ale Sparta ma tylko dwa punkty przewagi nad Szydłowianką. Piłkarze z Szydłowca już w Konstancinie pokazali, że potrafią walczyć na wyjazdach, więc i tu może dojść do zaciętego pojedynku.

Naprzód Zielonki podejmować będzie KS Warka.  To dwie drużyny, które grają nierówno, z przewagą słabych meczów, ale chyba minimalnie więcej szans będą mieli nieobliczalni gospodarze, tym bardziej, że Warka przegrała ostatnie trzy mecze.

Mazowsze gościć będzie Piasta Piastów i jeśli zagra uważniej niż tydzień temu, nie powinno mieć problemów z wygraną.
W Konstancinie zmierzą się Skra z KS Janików. Oczywiście faworytem jest Skra, ale goście pokazali już, że potrafią walczyć o punkty na wyjazdach. Także i tu remis będzie wyczekiwanym przez nas wynikiem.

Nietrudno wskazać faworyta pojedynku Korona- UKS Łady.

W jedynym niedzielnym meczu, w Białobrzegach Pilica podejmować będzie Wulkan. Białobrzeżanie sprawili niespodziankę w Raszynie, goście wygrali ostatnie dwa mecze i starają się uciec ze strefy spadkowej.   
PODOBNE WPISY