Zapowiedź 9 kolejki

Po zwycięstwo! Po lidera?

Za nami już ponad połowa rundy. Przed – jeszcze półtora miesiąca zmagań czwarto ligowców. W ten weekend zostanie rozegrana dziewiąta kolejka tegorocznych rozgrywek.

Broń wyjeżdża do Góry Kalwarii na mecz z najsłabszą w lidze Koroną ( zapowiedź tego meczu w oddzielnym materiale). Jeśli nie tam – to gdzie nasi piłkarze mają odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo?

Wygrana z Koroną może dać Broni fotel lidera, pod warunkiem straty punktów w Warce przez Zwoleniankę. Jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe, co pokazała porównywalna poziomem Pogoń Grodzisk.

Najciekawszy mecz kolejki odbędzie się w Mszczonowie, gdzie rozpędzona Mszczonowianka podejmować będzie Mazowsze. W rytmie, w jakim gra Mazowsze czas teraz na porażkę, ale może wysokie zwycięstwo z Warką da może siły do choćby remisu w kolejnym meczu, zwłaszcza że Mszczonowianka mocno męczyła się ze słabym Wulkanem.

Skra Konstancin po wyjazdowej wygranej 4:0 ze Spartą jest faworytem meczu z Szydłowianką, choć strajkujący i wygrywający piłkarze z Szydłowca mogą w ramach protestu sprawić niespodziankę

Naprzód po wygranej z Ładami podejmować będzie Wulkan. Dla gospodarzy będzie to szansa „pójścia za ciosem”, dla gości – przerwania serii porażek, tym bardziej, że ostatnia z Mszczonowianką była dość pechowa .

Pogoń Grodzisk dzielnie walczyła w Zwoleniu, teraz będzie podejmować rozbitą Spartę i może znów powiększy swoje konto punktowe. Sparta od trzech meczów gra słabo i jeśli teraz się nie pozbiera, może nie wywieźć zwycięstwa.

Pilica podejmuje KS Janików- obie drużyny w ostatnich meczach traciły punkty, wydaje się, że ich siły są porównywalne.

Oddzielna zapowiedź meczu Korona Góra Kalwaria – Broń Radom, jutro na naszym portalu.

PODOBNE WPISY