Zapowiedź trzeciej kolejki IV ligi

Trwa bardzo intensywna seria meczów czwartoligowców. Niektórzy z nich – jak Broń - w ciągu dwóch tygodni rozegrają pięć meczów w lidze i Pucharze Polski.  Dziś rozegrana zostanie trzecia kolejka ligowa.  Być może ona da więcej odpowiedzi na układ sił w tej grupie czwartej ligi. Niewątpliwie najciekawszy mecz zostanie rozegrany w Radomiu, gdzie spotkają się dwaj spadkowicze i sąsiedzi z tabeli w czwartej lidze. Zarówno Broń jak i Mazowsze chcą powrócić do trzeciej ligi, choć głośno mówią o tym tylko radomianie.

Niewątpliwie najciekawszy mecz zostanie rozegrany w Radomiu, gdzie spotkają się dwaj spadkowicze i sąsiedzi z tabeli w czwartej lidze. Zarówno Broń jak i Mazowsze chcą powrócić do trzeciej ligi, choć głośno mówią o tym tylko radomianie. Lider ze Zwolenia jedzie na mecz z UKS Łady. Zobaczymy, czy Zwolenianka podtrzyma serię zwycięstw, czy może dla beniaminka będzie to 24 mecz w lidze bez porażki.

KS Warka, chyba niespodziewanie na czwartym miejscu w tabeli  ma szansę na zachowanie swojego miejsca,  a  nawet awans, gdyś podejmuje Szydłowiankę, która ma na razie zerowe konto punktowe.

Pilica przegrała ostatni mecz w Zwoleniu, ale tym razem ma szansę na „odbicie”sobie, gdyż gościem białobrzeżan  będzie ponosząca wysokie porażki Korona Góra Kalwaria.

Na wyrównany pojedynek zapowiada się w Zielonkach, gdzie Naprzód podejmować będzie Pogoń Grodzisk.

Mszcznowianka chyba niespodziewanie przegrała z Pogonią, teraz czeka ją kolejny trudny mecz ze Spartą Jazgarzew.

Radzący sobie lepiej niż wskazywałby na to skład personalny Piast Piastów podejmuje Skrę Konstancin i w tym meczu każdy wynik może być możliwy.

Wulkan Zakrzew podejmuje u siebie KS Janików. W meczach zakrzewian pada dużo goli, w meczu beniaminka jak dotąd o wiele mniej.  Zobaczymy, która z reguł znajdzie zastosowanie podczas ich bezpośredniego meczu.

Wszystkie mecze zaplanowano na godz.17.00

PODOBNE WPISY