BROŃ RADOM - UKS ŁADY 1 : 0
Sałek 87

Broń: Mlodziński - Cichoń, Kupiec, Kośmicki, Kozieł - Doliński, Dziubiński, Sałek, Kozubek - Rogala, Ciupiński
Łady: Lichanski - Ślubowski, Langier, Osiński, Jackowski, Pyrka, Brużdziak, Skorża, Ostrowski - Bobowski, Szymaniak

O godzinie 15.30 rozpocznie się pierwszy wiosenny mecz ligowy Broni Radom. Na naszej stronie będzie można śledzić wynik spotkania oraz najważniejsze wydarzenia. Szerszą relację z meczu oraz zdjęcia zamieścimy późnym wieczorem. Postaramy się również w najbliższych dniach zamieścić w Broń TV skrót filmowy z tego spotkania. Tymczasem zapraszamy na stadion, a tych, którzy nie mogą dziś być z Bronią, zachęcamy do śledzenia naszej relacji.

15:30  – sędzia Arkadiusz Kubik  z  Siedlec  wyprowadza obie drużyny na plac gry.

2 min – akcję lewą stroną boiska wyprowadziły Łady, kosztem faulu przerywa Kośmicki. Z rzut wolnego nie ma jednak zagrożenia
4 min – drużyny grają bardzo ostrożnie, choć narazie nieco lepiej prezentują się goscie
6 min – wolny na Ciupińskim rzut wolny z prawej strony z okolo 35 metrów wykonywal Kozubek. Piłka po zamieszaniu przed polem karnym trafiła do Ciupy, te jednak przestrzelił
10 min – Wolny dla UKS Łady, pilka wbita w pole karne nie zostaje wybita przez naszych defensorow jednak napastnik gosci przestrzela o kilka metrow.
13 min –  Po prostopadlym podaniu od Kozieła, do konca za pilka poszedl Ciupinski. ZMusił bramkarza do bledu,  pilka doleciala do Kozubka , który z 20 metrow, lobem minimalnie przestrzelił
16 min – Prawą stroną szarzował Doliński, jednak jego dorzutka nie doszła do żadnego z graczy gospodarzy
19 min – strzał gosci z 25 metrow, pewnie broni Młodziński
20 min –  w polu karnym sprytem wykazał się Ciupiński, wywalczył rzut rożny
21 min –  piłka bita z rzutu rożnego przechodzi wszystkich graczy, akcje zamyka kupiec jednak  nie trafia z
5 metrow z glowy.
22 min – zmiana w UKS Łady za Ostrowskiego wszedł Wasim
26 min – dbre prostopadle podanie do Cipunskiego, nasz napastnik uprzeda bramkarza gosci , ktory fauluje go , zdaniem sedziego,jeszcze poza polem karnym. Rzut wolny dla Broni. Bramkarz gosci ukarany żółtą kartką
26 min – z rzutu wolnego Kozuek nie trafia w bramke
31 min –  obie druzyny garaja coraz to odwazniej, ale nie maja dobrych sytuacji podbramkowych
35 min – Koubek zbiegl z pilka do srodka jednak z prawej nogi fatalnie przestrzelił
36 min – Groźna prostopadla pilka ze strony gosci, jednak wysoko wychodzi Młodzinski i przerywa akcje.
38 min. Ładna akcja dwójkowa Sałek- Rogala zakończona strzałem tego pierwszego. Niestety strzał w prosty sposób łapie bramkarz gosci
41 min –  Po dośrodkowaniu Rogali, z 5 metrów do pustej bramki nie trafia Ciupiński
45 min – sędzia z Siedlec końcy pierwszą połowę. Na razie mamy remis 0:0.

16:35 – Rozpoczyna się druga połowa. Trenerzy nie wprowadzili nikogo nowego na boisko
50 min – Obie drużyny nie mogą się pozbierać po przerwie. Jest bardzo dużo niedokładności skąd mało akcji
53 min – za faul na Dolińskim żółtą kartkę dostaje Jackowski
54 min –  zmiana w Broni za Dziuińskiego wszedł Cichawa
55 min – żółtą kartkę otrzymuje Osiński
57 min rzut rożny dla Broni. Znowu bez bramki
58 min – boisko opuszcza Pyrka a wchodzi Miszkiewicz
59 min – po wrzutce z rzutu wolnego do bezpańskiej piki dopada Kozieł jednak z 16 metrów  minimalnie przestrzela.
65 min – Z dystansu Kozieł, niestety prosto w bramkarza
69 min – schodzi Doliński wchodzi Zieliński
70 min – za Rogalę wchodzi Chudziński
72 min – w akcji sam na sam z napastnikiem gości górą Młodziński
75 min – Kośmicki prosto w bramkarza
76 min- Ciupiński z lewej nogi minimalnie obok bramki
80 min – Rzut wolny, pilka wbita wpole karne a z glowy przedluzyl Kupiec, bramkarz Ładów wybił piłkę z linii bramkowej
87 min – GGGOOOOLL! Damian Sałek główą trafia do siatki
88 min – Chudziński ukarany żołtą kartką
90 min – Sędzia doliczył 4 minuty
94 min – Sędzia kończy spotkanie. Broń wygrywa 1:0 po bramce Sałka