Zapraszamy na mecz ze Skrą

BROŃ RADOM - SKRA KONSTANCIN

Sobota godzina 15.30
Stadion przy ul. Narutowicza 9

Sporo emocji czeka nas w sobotę. Broń Radom podejmuje silny i solidny w rundzie jesiennej zespół Skry Konstancin. Zapraszamy na mecz i do zagrzewania naszych piłkarzy do walki.

Nasi piłkarze szybko chcą zapomnieć o pucharowej porażce w Wierzbicy. Tylko dobrą grą i wygraną mogą zmazać plamę po przegranej z Orłem. W naszej drużynie zabraknie kontuzjowanych, Wojtka Kędzierskiego i Czarka Zielińskiego. Mimo osłabień nasz zespół jest faworytem tej potyczki. Na wygraną jedna trzeba bęzie się napracować.
SKRA KONSTANCIN

Piłkarze z Konstancina jeszcze w ubiegłym sezonie walczyli zażarcie o utrzymanie w czwartej lidze. Teraz jednak znakomicie radzą sobie, zajmując trzecią lokatę w tabeli. Jak dotąd zespół cechuje najlepsza defensywa w naszej lidze. Skra straciła jedynie cztery gole, czyli tyle, co Broń w pojedynku w Piastowie. Przed sezonem odszedł z drużyny znakomity golkiper Przemysław Ryczko i znany z wyższych lig Grzegorz Ura, to jednak Skra zaskakuje bardzo dobrą grą. Klubowi udało się pozyskać trzech zawodników KS Piaseczno: Piotra Francuza, doświadczonego i groźnego pomocnika Andrzeja Kacprzaka oraz niegdyś skutecznego Bartosza Kobzę. Właśnie ten ostatni zawodnik dał się we znaki Broni, kiedy to grając w barwach Piaseczna zdobył dwa gole i na wyjeździe Broń przegrała 1:2. Teraz Kobza pełni również funkcję asystenta trenera, Marcina Urbańskiego. Szkoleniowiec jeszcze występuje na boisku i obok Piotra Krawczyka, bramkostrzelnego napastnika jest jednym z najgroźniejszych graczy Skry.

Ekipa z Konstancina również w środę pożegnała się z Pucharem Polski. Przez 120 min grała mecz z rezerwami KS Piaseczno. Po 90 minutach było 3:3, w dogrywce 1:1 i piasecznianie wygrali mecz po rzutach karnych 5:3

Pojedynki Broni ze Skrą w ostatnich latach:
 
Sezon 2006/07
Broń – Skra 0:3, 4:0

PODOBNE WPISY