Zdrowo i sportowo u przedszkolaków

Piłkarze Broni Radom w poniedziałkowy poranek odwiedzili 5 i 6 latków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomiu. To była bardzo fajna wizyta i pożyteczna dla obu stron.

Więcej w rozwinięciu

FOTOGALERIA TUTAJ

KRÓTKI FILM WIDEO TUTAJ

Zawodnicy Broni zostali zaproszeni przez dyrekcję placówki, aby przede wszystkim opowiedzieć o tym, że warto zdrowo się odżywiać i uprawiać sport. Z tej okazji nasi zawodnicy przygotowali smaczne paczki dla wszystkich przedszkolaków. Nie zabrakło też klubowych gadżetów, a rdzice otrzymali gratisowe zaproszenia na mecze naszej drużyny.

Szymon Jagieła przeczytał maluchom bajkę o „Sportowej Krainie”, a Kamil Sternicki pokazał kilka piłkarskich tricków. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, że Władysław Terentiew pochodzi z Ukrainy, ale lubi grać w radomskim klubie. Był też czas na wspólną gimnastykę i zabawę z piłką, a 6 – letni Julek zaskoczył wszystkich swoją wiedzą na temat piłki nożnej i dostał za to klubową niespodziankę.

– To było bardzo pożyteczne spotkanie dla obu stron. Dzieci były bardzo grzeczne, dla nas to było fajne doświadczenie. Maluchy dowiedziały się, że warto uprawiać sport i dobrze się odżywiać – powiedziali zgodnie Szymek Jagieła, Kamil Sternicki i Władek Terentiew, którzy reprezentowali nasz klub.