Zdrowy eksperyment!

Apteczka Zdrowia oraz Sklep Natura ściśle współpracują z naszym klubem. Nasi piłkarze zgodzili się na nietypowe badania biorezonansem, urządzeniem quantum. Wyniki i efekty tych badań dadzą odpowiedź trenerowi i samym piłkarzom, jak poprawić formę, jak dbać o organizm. Dziś na badaniach zameldowali się Maksim Kventsar, Damian Winiarski, Piotr Nowosielski i Jakub Góźdź. W najbliższych dniach, dobrowolnie przyjdą kolejni.

FOTOGALERIA TUTAJ

Wyniki badań pokazują między innymi niedobory energetyczne w komórkach, poziom witamin, minerałów, cholesterolu, jak również zakwaszenie organizmu. Urządzenie pokazuje również jak działają najważniejsze organy – nerki, jelita, trzustka, wątroba. W razie jakiś wątpliwości, nieprawidłowości, osoba badana może udać się do lekarza, aby przejść, tradycyjne, laboratoryjne badania.

– Zaproponowano nam wzięcie udział w takich badaniach. Nas to nic nie kosztuje, a jest to fajne doświadczenie. Jeżeli jest okazja, bo naprawde warto poddać się takiemu badaniu i cieszę się, że skorzystaliśmy z tego. To infomnacja dla mnie i dla samego zawodnika o stanie organizmu. Otrzymujemy wynik, jakieś zalecenia, ale też pokazuje nam jak dbać o siebie. Korzystamy z tej wiedzy i pomocy. Takie badania nie są obowiązkowe, ale cała drużyna chce i ja też się poddam – powiedział dla „Echa Dnia” trener Broni, Artur Kupiec.

Na szczęście wyniki nie stwierdziły u zawodników Broni jakiś poważniejszych schorzeń. Nie ma większych powodów do zmartwień. Wyniki pokazują też co należy poprawić w diecie, jak zmienić nawyki żywieniowe, aby poprawić efektywność na treningach.  

Zachęcamy również innych do odwiedzania Apteczki Zdrowia i poddania się badaniom. Więcej na Facebooku TUTAJ

PODOBNE WPISY