Zimowy raport rywali – część 3

Większość zespołów grupy 1 trzeciej ligi, rozpoczęło już przygotowania do rundy wiosennej. Trzech naszych przeciwników rozegrało również mecze towarzyskie. Co prawda wyniki sparingów nie zawsze przekładają się na poziom i formę danej drużyny, ale daje sporo do myślenia. Zaskakuje na pewno Lechia Tomaszów, gdzie...im gorzej, tym lepiej.

Stołeczny Ursus przegrał z wyżej notowaną Elaną Toruń, ale w kipie trenera Arkadiusz Modrzejewskiego zagrało kilku testowanych zawodników, sprawdzani byli też juniorzy.

Dobre spotkanie zagrali ze Stomilem Olsztyn zawodnicy Znicza Biała Piska. W tej pierwszej drużynie zabrakło kilku graczy z podstawowego skłądu, z kolei Znicz sprawdzał czterech piłkarzy o dźwięcznym nazwisku „Testowany zawodnik”.

W Lechii Tomaszów Mazowiecki sporo mówi się o kłopotach klubu, ale piłkarze nic sobie z tego nie robią i pod wodzą nowego trenera wygrali w sobrym stylu z niedanym drugoligowcem, MKS Kluczbork. Jak pisze portal lodzkifutbol.pl bramki zdobyli dla Lechii, kandydaci do gry. Kamil Lewiński to były gracz Lechii, który bronił ostatnio barw Oskara Przysucha. Kamil Kubiak także grał w przeszłości w Lechii. Ostatnio natomiast występował w Szczerbcu Wolbórz (piotrkowska klasa okręgowa). Mateusz Bąkowicz bronił natomiast barw Warty Działoszyn.

Elana Toruń- Ursus 3:1,
Stomil Olsztyn- Znicz Biała Piska 2:2,
Lechia TM- MKS Kluczbork 4:0.

PODOBNE WPISY