Zmiany trenerów i zbiórka dla Mazura

Co słychać u innych? Ten cykl informacji będziemy co jakiś czas przedstawiać na naszym portalu. Niemal wszystkie zespoły zapadły już w sen zimowy, co nie oznacza, że nic się nie dzieje. W Legionovii, Olimpii Zambrów i Ruchu Wysokie Mazowieckie doszło do zmiany trenerów. Ważą się losy Mazura Ełk, który zbiera pieniądze na działalność. W imieniu kibiców tego klubu podajemy link do zbiórki i zachęcamy do pomagania!

Z dniem 1 grudnia klub Legionovia Legionowo rozwiązała kontrakt z trenerem Bartoszem Trachulskim. Jak podaje oficjalna strona klubu,  aktualnie na miejsce w sztabie szkoleniowym jest kilku kandydatów. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy wkrótce.

Dziś rano Ruch Wysokie Mazowieckie pożegnał się  z Mykołą Dremlukiem, a już popołudniu znane było nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim Bartosz Jurkowski, były zawodnik Jagielloni Białystok. Jak pisze portal wspolczesna.pl z MKS Ruch odeszło także trzech piłkarzy: Marcin Antczak, Konrad Buć i zamieszany w aferę korupcyjną na Ukrainie, Nazar Jedynak.

W najbliższych dniach nazwisko nowego trenera ma także ogłosić inny podlaski trzecioligowiec – Olimpia Zambrów. Najprawdopodobniej będzie to Tomasz Kulhawik, który jesienią pracował w KS Wasilków.

Portal lodzkifutbol.pl pisze o tym, że Bartłomiej Rakowski z Unii Skierniewice przebywał na testach w Odrze Opole, która zajmuje 12. miejsce w tabeli I ligi. Trener tego zespołu Mariusz Rumak nie podjął jeszcze decyzji, czy zatrzymać młodego zawodnika w swojej drużynie.

Sokół Aleksandrów Łódzki jest zainteresowany pozyskaniem dwóch graczy Lechii, Jakubem Rozwandowiczem i Bartłomiejem Maćczakiem.

Legia II Warszawa to nasz pierwszy rywal marcowy. Niewiele wiadomo na temat zmian kadrowych, choć nieoficjalnie się mówi, że kilku graczy chce od stycznia testować się w klubach 1 i 2 ligi.

Ciekawy materiał wideo w Sokole Ostróda pojawił się z udziałem trenera Jacka Kotasa. Szkoleniowiec solidnie został przepytany przez redaktorów klubowego portalu. Wiadomo, że z klubu odchodzi Mateusz Broź, w którym pokładano spore nadzieje, ale nie zdecydowano się go zatrzymać na rundę rewanżową.

Spore kłopoty przeżywa Mazur Ełk. Klub może nie przystąpić do rozgrywek, ale kibice i działacze tego klubu nie poddają się walczą. Zorganizowali publiczną zbiórkę. Każdy może pomóc i zachęcamy również naszych kibiców do pomagania! Liczymy, że ten klub przetrwa trudne chwile!

LINK DO ZBIÓRKI MAZURA TUTAJ

Kolejny raport 3 ligi, już wkrótce na naszym portalu

PODOBNE WPISY