Zmiany, zmiany, zmiany?

Decyzją MZPN zakończyły się mecze jesienne Broni- szlagierowy mecz w Wartą zagramy na początku rundy wiosennej. Wczoraj zarząd klubu podsumował rundę jesienną, pisaliśmy także o piłkarzach, którzy mogą zimą opuścić nasz klub ( Bartosiak, Chrzanowski, skończyła się także umowa Ślifirczyka, choć tutaj trener chciałby, aby ten zawodnik został w Broni), a już dzisiaj pojawiają się wiadomości o piłkarzach, którzy są  w kręgu zainteresowań Tomasza Dziubińskiego.

Pierwszym z nich jest Michał Stachurski – obecnie zawodnik KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który ma w dorobku pierwszoligowe mecze w barwach KSZO i Olimpii Grudziądz.
Powraca także temat przyjścia do Broni Piotra Nowosielskiego, obecnie grającego w Wiśle Puławy , który jest teraz sprawdzany przez Zagłębie Sosnowiec.  Kolejnym zawodnikiem, który miałby pojawić się na styczniowych treningach Broni jest Emil Wrażeń, który grał w przeciw naszej drużynie w barwach Piaseczna, ma na koncie rozegrany jeden mecz w ekstraklasie w barwach Widzewa, a w rundzie jesiennej zdobył 12 bramek dla czwartoligowej Sparty Jazgarzew.

O kolejnych zmianach personalnych będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY