Zmobilizowani na Kutno

MKS KUTNO - BROŃ RADOM
Środa, godz. 16
Stadion przy ul. Kościuszki w Kutnie
W najmocniejszym składzie, pełni nadziei i w dobrej formie piłkarze Broni przed południem udadza się na mecz do Kutna. Na ładnym obiekcie tamtejszego MKS, nasz zespół jeszcze nie przegrał. Liczymy, że w kolejnym meczu podopieczni trenera Artura Kupca również zainkasują komplet punktów.

Jeśli chodzi o formę sportową wszystkie sprawy w Broni są poukładane. Drużyna wygrała cztery mecze z rzędu, zdobyła 16 bramek i jest w lidze najskuteczniejsza. Nikt nie jest kontuzjowany i nikt też nie musi pauzowac za nadmiar kartek.
O MKS Kutno wiadomo, że zespół spisuje się poniżej oczekiwań. Nie zmienia to faktu, że naszą drużynę czeka bardzo trudny mecz. Kontuzjowany w ekipie gospodarzy jest dobrze znany w Radomiu,. Przemysław Michalski. W ostatniej kolejce „Miejscy” bezbramkowo zremisowali z dotychczasowym liderem, Sokołem Aleksandrów Łódzki. To spotkanie pokazało, że MKS najgorsze chwile ma już za sobą i z Bronią będzie chciał zagrać o pełną pulę.

W dotychczasowych spotkaniach Broń wygrała w Kutnie 1:0, dwukrotnie remisowała 1:1 i 0:0. Gorzej z tym zespołem idzie naszym piłkarzom w roli gospodarza.

Z występów w Kutnie znany jest Robert Kowalczyk, obecnie napastnik Broni. Z pewnością będzie chciał w najlepszy sposób przypomnieć się tamtejszym kibicom.

– Nie podchodze jakoś szczególnie do tego pojedynku. Chciałbym wygrać mecz i to się liczy najbardziej. Rywal ma słabe punkty o których nie warto teraz mówić, tylko trzeba je wykorzystać – mówi Robert Kowalczyk.

Mecz rozpoczyna się o godz. 16. Na naszym portalu będzie można śledzić relację na żywo.