Znamy Jedenastkę dekady

Za nami kolejna bardzo przyjemna zabawa. W grudniu ogłosiliśmy konkurs na Jedenastkę Dekady Broni Radom. Na przestrzeni ostatnich 10 lat, Broń grała w klasie okręgowej, tułała się po piątej lidze, a w kolejnych latach dwukrotnie awansowała do trzeciej ligi. Wyniki Waszego głosowania nie raczej nie zaskoczyły. Jak się okazuje tylko jeden piłkarz otrzymał głosy od wszystkich, którzy nadesłali do nas maile.

Największą popularnością wśród głosujących cieszył się Daniel Grymuła (na zdjęciu). Raczej nikogo nie powinno to dziwić, bo w ostatnich 10 latach zrobił on dla Broni bardzo wiele. Nie wiele gorszy od niego okazał się Robert Rogala. Wśród bramkarzy Wojtek Kędzierski zdetronizował rywali. Głosowaliście również na trenerów. Tutaj Artur Kupiec zaledwie jednym punktem pokonał Ryszarda Ochodka.

JEDENASTKA DEKADY BRONI RADOM
Wojciech Kędzierski,
Wojciech Kupiec,
Mikołaj Skórnicki,
Konrad Główka,
Paweł Lewandowski,
Piotr Cichawa,
Daniel Grymuła
Robert Stępniewski,
Krzysztof Banaszkiewicz,
Dariusz Różański,
Robert Rogala.

Ławka rezerwowych: Dariusz Kozubek, Michał Kucharski, Robert Wicik, Mariusz Nowak, Wojciech Pawłowski, Norbert Misztal.

Trener 10-lecia:
Artur Kupiec

Dziękujemy Wam za zabawę. Tak jak obiecaliśmy, przygotowaliśmy dwie nagrody niespodzianki. Otrzymują je pan Sebastian Brzyski oraz pan Krzysztof Białek. Osoby te prosimy o kontakt pod adresem mailowym admin@bronradom.pl