Znana kadra na obóz

W sobotę o godzinie 7.30 piłkarze Broni Radom wyjeżdżają na obóz do Brennej. Przez osiem dni nasza drużyna szlifować będzie formę w tej górskiej miejscowości. Poniżej przedstawiamy listę zawodników, którzy jadą na zgrupowanie. W ostatniej chwili doszło do małych korekt. Trener Kupiec zastrzega, że nie jest to jeszcze kadra na rundę wiosenną, ale obóz dla większości zawodników ma ogromne znaczenie pod kątem szkoleniowym.

Kadra drużyny na obóz w Brennej

Bramkarze

Wojciech Kędzierski, Wojciech Molęda, Paweł Młodziński.

Obrońcy:

Michał Kociński, Emil Jędrzejewski, Paweł Lewandowski, Sebastian Izdebski, Arkadiusz Kościelniak, Norbert Jarząbek, Wojciech Kupiec, Adrian Ziętek.

Pomocnicy:

Adrian Dziubiński, Damian Sałek, Marcin Trojanowski, Krzysztof Banaszkiewicz, Daniel Grymuła, Marcin Cieślik, Paweł Kocon, Hubert Siara.

Napastnicy

Arkadiusz Chudziński, Robert Rogala, Andrzej Drachal, Michał Doliński, Michał Kocon.

Z nowych zawodników, którzy jadą na obóz to Młodziński, Izdebski oraz Doliński. Testowany jest nadal Damian Sałek, który otrzymał zgodę na wyjazd od Wulkana Zakrzew. Zupełnie inna sytuacja dotyczy Patryka Wajszczuka. Na jego wyjazd nie wyraziła zgody Szydłowianka Szydłowiec i Broń definitywnie zrezygnowała z tego gracza. Tym samym nie odejdzie z Broni Hubert Siara. Na obóz nie pojedzie też Piotr Cichawa, który ze względu na egzaminy na II klasę trenerską musi zostać.

Na obozie Broń przebywać będzie osiem dni. W tym czasie zespół będzie miał do dyspozycji boisko, halę siłownię, basen, odnowę biologiczną i…góry, po których można do woli biegać. Piłkarze będą mieli doskonałe warunki. Mamy nadzieję, że przygotowania przyniosą efekt w postaci wiosennych zwycięstw.

Podczas pobytu zespołu w górach na naszej stronie znajdą się zdjęcia z Brennej. Warto dodać, że w Brennej przebywać będzie też drużyna naszych trampkarzy z rocznika 1994 wraz z trenerem Marcinem Krzoskiem.

Fot pochodzi ze strony: www.brenna-halasportowa.pl
W takich pokojach mieszkać będą nasi piłkarze