Zremisowali ze starszymi

Broń 1998 Radom - Radomiak 1997 Radom 2:2
Bardzo dobry sparing rozegrali młodzi piłkarze, prowadzenie przez trenera Roberta Rogalę. Chłopcy zremisowali w meczu towarzyskim z rok starszym Radomiakiem. Obie bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Łyżwiński.

Poniżej relacja z podstrony naszych chłopców z rocznika 1998: 

W niedzielne przedpołudnie na boisku przy ul. Rapackiego rozegraliśmy sparing z drużyną Radomiaka rocznik 97 prowadzoną przez trenera Jarosława Kokoszę. Po bardzo dobrym meczu z obu stron zremisowaliśmy 2:2. Obydwie bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Łyżwiński. Był to bardzo pożyteczny mecz kontrolny sprawdzający naszą formę po odbytym tygodniowym zgrupowaniu w Puławach. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim nasza linia obrony, która spisuje się coraz lepiej. Reszta drużyny też spisała się na medal wkładając w pojedynek dużo ambicji i woli walki. Po pierwszych dwudziestu minutach sporej przewagi starszych kolegów z za miedzy mecz się wyrównał i do głosu doszli nasi zawodnicy. Wynikiem naszej niezłej gry były dwie bramki zdobyte przez popularnego Łyżwę.
Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza od przewagi Radomiaka. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po akcji lewym skrzydłem gospodarze głową zdobyli wyrównującego gola. Potem znów gra się wyrównała z lekką  przewagą zielonych. Wynik, mimo kilku dogodnych sytuacji zarówno z jednej jak i z drugiej strony nie uległ zmianie. Podsumowując, mecz był naprawdę niezłym widowiskiem co potwierdzili kibice zgromadzeni na trybunach. A trzeba przyznać, że jak na niedzielne przedpołudnie było ich sporo zarówno  jednej jak i drugiej drużyny. Co warto podkreślić mecz odbył się w sportowej atmosferze bez wzajemnych złośliwości. Miejmy nadzieję, że stanie się to normą nie tylko na meczach grup młodzieżowych. 

 

PODOBNE WPISY