Zwycięska sobota, zwycięska niedziela

Kompletem czterech zwycięstw zakończyli weekend nasi juniorzy grający w mazowieckich ligach juniorów. Po wczorajszych dwóch zwycięstwach rocznika 1995 i 1996, dziś swoich rywali pokonali ich koledzy z najstarszych roczników.

Broń 94 Radom – Wilga Garwolin 6:1
Bramki : Prasek 2, Bartosiak, Szmitek, Pawelec, Lenart
Wilga tydzien  temu wygrała 1:0 z Radomiakiem u siebie a tym razem przyszło jej gościć w Radomiu. I ten wyjazd nie będzie mile wspominany. Broń strzeliła trzy gole w cągu pierwszych 30 minut meczu, później tylko punktowała w drugiej połowie swoich rywali kolejnymi golami. Jedyna bramka dla Wilgi padła po niefrasobliwie sprokurowanym rzucie karnym. Juniorzy rocznika 1994 w trzech meczach zdobyli 7 punktów, nie doznając jeszcze porażki.

Broń 93 Radom – Victoria Głosków 5:0
Bramki: Żurowski, Leśniewski, Maciejczak. Marczak 2

Victoria, podobnie jak Wilga tydzień temu z kwitkiem odprawiła radomską drużynę, wygrywając 5:1 z  TKKF Centrum. Dziś jednak nie miała szans z Bronią. Mecz zaczął się wprawdzie od groźnej akcji gości, ale po 8 minutach było już 2:0 dla Broni po strzałach Maciejczaka i Leśniewskiego- a oba gole padły po szybkich akcjach.  Dziesięc minut przed przerwą Żurowski zdobył trzeciego gola i druga połowa była w dużej mierze ćwiczeniem zagrań i taktyki z kilkoma nie wykorzystanymi dobrymi okazjami do zdobycia gola.  W przerwie meczu Pawła Maciejczaka, który w sobotę zagrał pół meczu w drużynie seniorów, zastąpił Michał Marczak, który także grał pół meczu z Hutnikiem. Michał w ostatnich dwóch minutach zdobył dwa gole- główką po rzucie wolnym i strzałem z 15 metrów na samo zakończenie spotkania.
Juniorzy starsi na razie gromią rywali i liderują tabeli, mając komplet 9 punktów, 16 strzelonych i dwie stracone bramki.

Wyniki sobotnich spotkań:
Broń” 96 – Przyszłość Włochy 3:0
Broń „95- Ursus Warszawa 4:2

Już w czwartek drużyna rocznika gra mecz wyjazdowy z Tęczą Płońsk, a pozostałe trzy drużyny zmierzą się w Piasecznie w drużynami miejscowego KS