Zwycięstwo i porażka

MLT - Broń Radom - SEMP Ursynów 2:1 (1:1),
I MLTS - Broń Radom - Agrykola Warszawa 1:6 (1:1)

Na tle bardzo silnego rywala – SEMP-a Ursynów, z dobrej strony pokazali się dziś podopieczni trenerów Gorczycy i Różańskiego. Przez całe 80 minut gry, Broniarze byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie zainkasowali komplet punktów w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy. Warto odonotować, że nasi zawodnicy grali przez całe spotkanie bardzo konsekwentnie, co zaowocowało zdobyciem decydującej bramki, 2 minuty przed końcem meczu.

Słabiej wypadli podopieczni Mariusza Krzoska, rywalizujący dziś w meczu I Mazowieckiej Ligi Trampkarzy Starszych, z zespołem Agrykoli Warszawa. Niesteyty, po raz kolejny zespół radomskiej Broni nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Broniarze stawiali opór rywalom, tylko do zdobycia bramki na 2:1 dla Agrykoli, potem już byli tylko tłem dla rozgrywających bardzo dobry mecz rywali.