Zwycięstwo jest konieczne!

BROŃ RADOM - SOKÓŁ OSTRÓDA
Sobota godz. 17
Stadion Broni, przy Narutowicza 9


Nie było czasu na odpoczynek i po środowej kolejce, już w sobotę czekają nas kolejne ligowe zmagania. Nasza Broń w sobotę zmierzy się z bardzo silnym Sokołem Ostróda. Jesienią zespół ten pokazał nam jak gra się w piłkę, ale teraz w rewanżu na stadionie przy N9 to nasza drużyna ma pewne atuty po swojej stronie.

Naszym przeciwnikiem będzie bardzo mocny Sokół z charyzmatycznym i znanym trenerem Jarosławem Kotasem. Szkoleniowiec słynie z soczystych i dość szczerych odpowiedzi, za co ma bardzo duży szacunek i kibiców w całej Polsce. Udało mu się zbudować bardzo ciekawy zespół, który na poczatku wiosny mówił jeszcze sporo o walce o awans do drugiej ligi. O ile u siebie Sokół wygrał sześć meczów z rzędu, o tyle na wyjazdach ostródzianie zaliczyli kilka wpadek i walkę o awans muszą raczej odłożyć na kolejny sezon.

ZOBACZ SKRÓT JESIENNEGO MECZU SOKÓŁ – BROŃ 3:0 TUTAJ

Nasza drużynę czeka piekielnie trudne, ale też zarazem bardzo ważne spotkanie. Czołowa dziewiątka ucieka, a dół tabeli zaczyna zdobywać punkty i Broń jest coraz bliżej grupy spadkowej. Jednak po ostatnim meczu widać sporo optymizmu. Wreszcie widzieliśmy charakter, walkę, ambicję i…trochę futbolowego szczęścia. Ktoś kto widział ostatnie cztery porażki ten wie, że w kilku sytuacjach po prostu tego szczęścia nie było.
Po serii czterech porażek z rzędu nasza drużyna w meczu w Zambrowie pokazała, że w osłabieniu na przekór wszelkim przeciwnościom jest w stanie powalczyć z każdym.

W sobotę rownież liczymy na walkę, zaciekłość, ale też gorący doping kibiców, aby zespół z Ostródy czuł, że nie jest u siebie!
Sytuacja kadrowa Broni nadal nie jest najlepsza, choć lekko się poprawia, bo do składu wrócą po kartkach, Patryk Czartnota i Dominik Leśniewski. wydaje się również, że zagra Przemek Śliwiński, a pod znakiem zapytania stoi występ bramkarza, Jakuba Kosiorka. Zresztą nie ma to znaczenia, bez względu na to,kto wyjdzie w „jedenastce” wierzymy, że uda się w końcu wygrać!

Tradycyjnie od godz. 16.45 będziemy przeprowadzać tekstową relację na żywo!