Zwycięstwo z Błonianką

BROŃ RADOM - BŁONIANKA BŁONIE 1:0 (1:0)
Bramka:
M. Kielak 32
Broń: Kosiorek- Machajek, Pietrzyk, Prikhna, Szymczak (71 Goljasz), Kalinowski (90 Grudzień), Kobiera, Jendryczko, Nowak (85 Mydłowiecki), Bartosiak, Kielak.
To nie było ani ładne, ani łatwe spotkanie, ale cieszy walka, nieustępliwość i charakter zespołu. Najważniejsze w lidze są punkty, a za kilka tygodni nikt nie będzie pamiętać, że wyrwane, wymęczone i trochę szczęśliwe. Gratulacje dla naszej drużyny, ale też ciepłe słowa należą się gościom, bo spisywani na pożarcie, przyjechali do Radomia, zagrali ambitnie i jak powiedział trener gości...popełnili o jeden błąd więcej.
ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ
(czytaj więcej)


Nie było to wielkie widowisko, ale w takich rwanych, szarpanych meczach, czasem jak nie idzie, to punkty są najważniejsze. W samej końcówce uśmiechnęło się szczęście do naszej drużyny. Goście zdobyli bramkę, ale wcześniej asystent pokazał spalonego. Nasza drużyna po przerwie dała się zepchnąć głęboko do defensywy. Szkoda, że nie wpadł gol na 2:0, który uspokoiłby poczynania przeciwnika.

Czasu na regeneracje zostało niewiele. Już w sobotę hit kolejki – trzecia w tabeli Broń podejmie lidera – Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO TUTAJ

PODOBNE WPISY