Zwycięstwo z Lublinianką

LUBLINIANKA LUBLIN - BROŃ RADOM 1:2 (1:0)

Bramki:??? 27 - Nowosielski 70, 78 z karnego
Broń:Budzikur (46 Wnukowski) - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki (46 Wieczorek), Wichucki, Bojek, Sałek, Bouchniba (46 Więcek), Leśniewski (65 Stefański), Nowosielski, Marczak (75 Kozicki).


Broń do przerwy zagrała całkiem przyzwoicie i miała trzy bardzo dobre okazje do strzelenia gola. Już w 1 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Paweł Ankurowski  uderzał głową i piła orzeszła obok słupka. W 20 minucie Michał Bojek był sam na sam z golkiperem gospodarzy, ale trafił w nogi rywala. Po jednym z nielicznych kontrataków Broń straciła gola w 27 minucie.
W 30 minucie Mariusz Marczak uderzał z 16 metrów, ale minimalnie spudłował. Lublinianka poza zdobytym golem, oddała jeden strzał na bramkę Broni.
W 55 minucie piłka po podaniu Dominika Leśniewskiego przeszła wzdłuż linii bramkowej, ale nie było tam żadnego naszego gracza.W końcu udało się w 70 minucie. Po ładnym podaniu Marczaka, Piotr Nowosielski wyszedł sam na sam z golkiperem Lublinianki i zdobył gola strzałe po ziemi.
W 78 minucie w polu karnym faulowany był Piotr Nowosielski i sedzia podyktoiwał rzut karny. Sam poszkodowany zamienił jedenastke na gola

ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ
SKRÓT WIDEO WIECZOREM