Błonianka w IV lidze. Co nas jeszcze czeka na koniec sezonu?

Przedostatnia kolejka w III lidze już za nami. Mocno denerwowaliśmy się przed meczem w Łowiczu, ale sprawę załatwiła za nas…Unia Skierniewice, która pokonując Wartę Sieradz, sprawiła, że miejsce Broni w III lidze na nowy sezon zostało zagwarantowane. Emocji w rozgrywkach będzie jeszcze bardzo dużo. Nie tylko w naszej lidze, ale też w niższych klasach, bo póki co nadal znamy tylko jednego beniamianka.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu do Ursusa Warszawa, dołączyła inna mazowiecka ekipa i Błonianka Błonie jesienią też zagra w czwartej lidze. Kto jeszcze?
Warta Sieradz skomplikowała sobie sytuację przegrywając mecz w Nieborowie. Concordia zremisowała z Olimpią Zambrów, zaś Sokół Ostróda odniósł pierwsze zwycięstwo wiosną, ale chyba w najlepszym momencie, bo zespół ten miał już przysłowiowy nóż na gardle.
W ostatniej kolejce Warta Sieradz gra u siebie z Legionovią Legionowo i musi liczyć na porażkę Concordii w Błoniu praz Sokoła w Warszawie z Ursusem.

Na górze tabeli też ciekawie. Wspomniana Legionovia zrobi wszystko, aby wygrać w Sieradzu i zachować jeszcze cień szansy na awans. Lider tabeli, ŁKS II zagra w Zambrowie z Olimpią, która w ostatni weekend wywalczyła remis. Na potknięcie ŁKS i Legionovii liczy jeszcze Pogoń Grodzisk, która w przypadku wygranej w Mławie może jeszcze świętować awans.
Tak więc ostatnia kolejka przyniesie nam jeszcze mnóstwo emocji.

W czwartych ligach też ciekawie. Punkty w Kutnie straciły rezerwy Widzewa i na fotel lidera wskoczył GKS Bełchatów. Do zakończenia sezonu jest jeszcze trzy kolejki.
W mazowieckiej czwartej lidze, Mazovia już miała przygotowane szampany, musiała wygrać z Wilgą Garwolin, ale skończyło się remisem. W ostatniej kolejce Mazovia musi co najmniej zremisować z Wisła II Płock. Na potknięcie ekipy z Mińska liczy jeszcze Victoria Sulejówek, która zachowała szanse na awans, a w ostatniej kolejce zagra z MKS Piaseczno u siebie.

Dużo emocji w podlaskiej IV lidze. ŁKS Łomża i Tur Bielsk Podlaski mają po 77 punktów. W ostatniej kolejce Tur gra z KS Michałowo u siebie, zaś Łomża z KS Sniadowo u siebie. ŁKS ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań i wydaje się, że nie odpuści takiej szansy.

W warmińsko – mazurskiej czwartej lidze, już wcześniej z kapitalnym wynikiem (23 zwycięstw, 5 remisów, 1 porażka) ligę wygrał GKS Wikielec

PODOBNE WPISY