Broń Radom zremisowała z Orlętami Radzyń Podlaski

Piłkarze Broni mają za sobą pierwszy tegoroczny mecz sparingowy. Przeciwnikiem była trzecioligowa ekipa Orląt Radzyń Podlaski.

Broń Radom – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:0)

Bramka: Goljasz 52 – Miller 90

Broń: Piotrowski (33 Kosiorek) – Derlatka, Jendryczko, Pietrzyk, Grobla, testowany, Szymczak, Reid, testowany, Odolak, Nowak.

Broń II połowa: Kosiorek (66 Ginał) – Wójcik, Chłopecki, Jendryczko (70 Pietrzyk), Kiełbasa, Kobiera, Grudzień, Kowalski, Kielak, Goljasz, Knap.

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Broni. Nasz zespół miał co najmniej pięć świetnych okazji do zdobycia bramek. Trzykrotnie swoje szanse miał Kamil Odolak, blisko szczęścia byli też Xahne Reid, czy Marcin Szymczak.

W końcówce pierwszej połowy dwie dobre okazje mieli też goście.

Po przerwie zobaczyliśmy na boisku młodych wychowanków Broni, którzy ostatnio występowali w niższych ligach – Wójcik, Kiełbasa, Chłopecki, a także Kowalskiego i Ginała z zespołu juniorów. Wydawało się, że goście będą dominować, ale to Broń miała kolejne dobre okazje. W 52 min Piotr Goljasz wykończył strzałem po ziemi ładną akcję kolegów. Kilka minut poźniej Michał Kielak po indywidualnej akcji strzelił w słupek.

Gdy wydawało się, że Broń spokojnie i zasłużenie dowiezie prowadzenie, w 88 minucie po kontrze i sytuacji sam na sam goście doprowadzili do wyrównania.

(wkrótce więcej o meczu)

PODOBNE WPISY