Broń Radom w sparingu wygrała z Mazovią Mińsk Mazowiecki

W sobotę piłkarze Broni Radom grają towarzyski mecz z czwartoligową Mazovią Mińsk Mazowiecki. Sparingowa potyczka rozpoczyna się o godz. 11. Szersza relacja wkrótce poniżej.

BROŃ RADOM – MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI 4:0 (0:0)

Bramki: Głogowski 51, Górka 53, 68, Nowak 83

Broń: I połowa: Faryna, Dwórzyński, Banaszkiewicz, Wrześniewski, Grudzień, Kobiera, Kowalski, Romelczuk, Nowak, Timite, testowany

Broń II połowa: Ginał, Górka, Cuch, Banaszkiewicz, Grudzień, Głogowski, Partyka, Piwowarczyk, Olpiński, Timite, Buczek

Do przerwy po wyrównanej części, bramki nie padły, a i sytuacji bramkowych było niewiele.

Druga odsłona dobrze się ułożyła. Na początku drugiej połowy najpierw po rozegraniu rzutu wolnego trafił Tomasz Głogowski, a za chwile bramkę zdobył Kacper Górka. Analogicznie rocznik 2005 i 2007. Drużynie grało się dużo łatwiej.

W meczu bramki zdobywali przede wszystkim młodzieżowcy.

Przy stanie 3:0 goście nie wykorzystali rzutu karnego. Zawodnik Mazovii nie trafił w bramkę.