Broń ruszyła! 23 zawodników na pierwszym treningu!

Piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W zespole szykują się spore zmiany. BYło kilku nowych zawodników, kolejni pojawiać się będą w następnych treningach i meczach towarzyskich. Cieszy na pewno fakt, że umowę z klubem podpisał ciekawy zawodnik z wyższej ligi, którego przedstawimy dziś na stronie o godz. 19:26.

BĄDŹ Z NAMI O 19.26

Tak jak już informowaliśmy, z Bronią pożegnało się 9 zawodników. Kolejnym będzie Hubert Derlatka, bo jest już bardzo blisko gry w II lidze życzymy mu powodzenia w sportowym awansie.
Na pierwszych zajęciach pojawiło się 23 zawodników. Część graczy to zawodnicy z poprzedniego sezonu. Reszta to kandydaci gry. Na ich temat niewiele można powiedzieć. Był bramkarz z innego trzecioligowego klubu, rosły obrońca z Brazylii, kilku młodych graczy… Każdy z nich dostanie swój czas i szansę.
Umowę z klubem podpisał pomocnik grający ostatnio w wyższej lidze.
Lada dzień do zespołu dołączy Dariusz Partyka, a po niedzieli treningi zacznie Michał Wrześniewski. W najbliższych dniach rozstrzygnie się też kwestia tego, kto poprowadzi treningi bramkarzy.
O kolejnych ruchach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY