Broń ruszyła z przygotowaniami. 28 zawodników na pierwszych zajęciach

Piłkarze Broni Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu 2024/25. Sporo nowych twarzy na pierwszych zajęciach. Kolejni gracze pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

– Pierwszy tydzień będzie wprowadzający. Kolejne dwa będą już dużo cięższe i na ostatnim etapie będziemy już przygotowywać się do ligowych meczów. Do rozegrania mamy cztery mecze towarzyskie. Na treningach będzie pojawiać się sporo nowych zawodników. Jest teraz czas, aby przyjrzeć tym graczom – mówi trener Broni, Mateusz Dudek.

Siedmiu zawodników opuściło Broń. Klub nie zdecydował się kontynuować współpracy z zawodnikami—>> Dorian Buczek, Jan Dobko, Adrian Olpiński, Maks Kventsar, Tymon Kłosowicz, Przemysław Dwórzyński, Dariusz Partyka. Nie wiadomo, czy w zespole zostanie Piotr Owczarek, który testował się ostatnio w Zniczu Pruszków, ale póki co trenował w naszym zespole.

Cieszy na pewno fakt, że trzon zespołu z poprzedniego sezonu został zachowany.

Pierwsi dwaj nowi zawodnicy już podpisali umowy i przedstawimy ich jeszcze dziś. Ciekawi gracze negocjują i dojadą jeszcze na Narutowicza 9, ale póki co, na nazwiska jest jeszcze za wcześniej. Będziemy prezentować nowych graczy tuż po podpisaniu umów.

Pierwszy sparing odbędzie się 10 lipca ze Starem Starachowice. Jeszcze nie wiemy gdzie dokładnie odbędzie się ten pojedynek i o której godzinie.

PODOBNE WPISY