Czas zacząć pucharową przygodę. W środę gramy z Ursusem!

W środę o godz. 18 piłkarze Broni Radom zmierzą się z Ursusem Warszawa na stadionie przy ul. Narutowicza 9. Będzie to pierwszy pojedynek Broni na swoim stadionie w tym roku. Będzie to również pierwszy mecz ForBet Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego.

BROŃ RADOM – URSUS WARSZAWA

Środa, 29 marca, godz. 18

W ostatnich latach rozgrywki Pucharu Polski traktowane są przez Broń trochę po macoszemu. Ostatni raz finał wojewódzki rozgrywaliśmy w czerwcu 2012 roku, gdy Broń przegrała z Młodą Legia przy głównym stadionie na Łazienkowskiej. Z kolei w 2017 roku nasz zespół wygrał w finale okręgowego Pucharu Polski z Centrum Radom. Czy tegoroczna edycja również utkwi nam w pamięci? Na pewno jest chęć ze strony trenera i drużyny, aby wygrać i awansować do kolejnej rundy, gdzie na Broń czekać będzie już Wisła II Płock.

– Jest to pierwszy mecz u siebie i zrobimy wszystko, aby w tym premierowym pojedynku przywitać się z publicznością w jak najlepszej atmosferze. Na pewno Puchar Polski traktujemy poważnie i nie lekceważymy przeciwnika. Zajdą jakieś zmiany w składzie. Kadrę mamy na tyle szeroką, że każdy kto dostanie szansę, powinien dać z siebie wszystko – zapowiada trener Broni, Dominik Bednarczyk.

Ursus Warszawa to nie tylko pucharowy, ale również ligowy rywal Broni. tydzień później obie drużyny ponownie zagrają ze sobą przy ul. Narutowicza 9 w zaległym meczu. Stołeczne „Traktorki” w lidze wygrały jeden mecz…właśnie z Bronią.

Zestaw par 1/8 finału
Tygrys Huta Mińska – Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa – Mławianka Mława
Broń Radom – Ursus Warszawa
Oskar Przysucha – Legionovia Legionowo
KS CK Troszyn – Błonianka Błonie, przełożony na 5 kwietnia,
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

W przypadku wygranej, Broń zagra 19 kwietnia na wyjeździe z Wisłą II Płock.

INFO O BILETACH

Na rundę jesienną (w tym również Puchar Polski) obowiązują ceny biletów w wysokości 15 zł. Nie dotyczy oczywiście karnetowiczów, którzy wchodzą gratis.

Informujemy, że kasy biletowe będą czynne od strony ul. Narutowicza i czynna będzie wyłącznie trybuna A od strony ul. Narutowicza.

PODOBNE WPISY