Czy naszej drużynie zaŚWITa i doczekamy się wygranej w piątek?

W piątkowy wieczór nasi piłkarze rozegrają kolejny ważny mecz. Przed zespołem szansa, aby śmielej patrzeć w górę tabeli, albo po prostu patrzyć na to jak bardzo zbliża się kreska oddzielająca spadkowiczów. Ciężko trenujemy i zrobimy wszystko żeby ten mecz wygrać – zapowiada trener Broni, Mateusz Dudek.

BROŃ RADOM – ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Piątek, godz. 18

Stadion ul. Narutowicza 9

Porażka z Mławianką w Mławie mocno popsuła nastroje w zespole. Długimi momentami nasza Broń rozgrywała dobre spotkanie, miała świetne okazje do zdobycia bramki, ale ostatecznie wynik 3:0 dla gospodarzy poszedł w świat. Drużyna wraz z trenerem Mateuszem Dudkiem poświęca ten tydzień na eliminowanie błędów.

Cieszy na pewno fakt, że po ostatnim meczu nikt nie pauzuje za kartki, nikt nie jest kontuzjowany.
– Z pewnością czeka nas ciężki mecz. Zespół Świtu przyjeżdża jako faworyt, na co wskazuje ich bilans spotkań bez porażki. My ze swojej strony zrobimy wszystko żeby ten mecz wygrać. Ciężko trenujemy, aby zrobić kolejny krok do przodu. Mamy ambitny, młody zespół, który cały czas robi postępy. W klubie zwracamy również dużą uwagę na rozwijanie i odważne wprowadzanie wychowanków do pierwszego zespołu, o czym świadczy tabela Pro Junior System. Zapraszam wszystkich kibiców Broni na piątkowe spotkanie – mówi trener, Mateusz Dudek.

Na pewno będzie to szczególne spotkanie dla Sebastiana Cucha. W sumie spędził on w Świcie ponad 8 lat i z pewnością będzie chciał się pokazać przeciw swojej byłej drużynie z jak najlepszej strony.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki to zawsze mocny i niewygodny rywal dla Broni. Ostatni raz z tym zespołem wygraliśmy w październiku 2018 roku. Wówczas po bramkach Emila Więcka i Adama Imieli Broń wygrała 2:0. W poprzednim sezonie mecz ze Świtem zaczął się kapitalnie. Broń prowadziła 1:0 po golu Marcina Szymczaka. Niestety potem pomyłka sędziego, dziwny rzut karny, czerwona kartka dla Wojciecha Kalinowskiego i reszta potoczyła się już fatalnie. Miejmy nadzieję, że teraz będziemy mieli więcej powodów do zadowolenia.

Zespół z Nowego Dworu Mazowieckiego jako jedyny w lidze nie doznał porażki. Zremisował cztery ostatnie pojedynki. Ma jedno spotkanie zaległe do rozegrania z Legią II. Obecnie zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Zapraszamy wszystkich na mecz! Bądźcie 12 zawodnikiem naszej drużyny. Bez względu na wyniki i postawę zespołu bądźmy wszyscy jedną Trójkolorową Drużyną!
W piątek od godz. 18 będzie można śledzić naszą relację tekstową!

PODOBNE WPISY