Dmytro Prikhna i Tomasz Bartosiak nie zagrają wiosną w Broni Radom

Ukrainiec Dmytro Prikhna, a także nasz wychowanek, „Owen” Tomasz Bartosiak, wiosną nie będą grać w Broni Radom. To duża, kadrowa strata dla naszej drużyny.

Jeśli chodzi o Dimę, klub postanowił rozwiązać kontrakt z zawodnikiem.
– To świetny piłkarz, ma bardzo duże umiejętności, ale mamy wrażenie, że w ostatnim czasie nie dawał od siebie 100 procent – zaznacza trener naszej drużyny, Michał Pulkowski.
27-letni Ukrainiec zadebiutował w naszym zespole 13 kwietnia i już w swoim debiucie zapisał się kapitalną bramką w 90 minucie z Legią II Warszawa. W sumie rozegrał w Broni 19 spotkań.

Tomasz Bartosiak podjął pracę zawodową, a jednocześnie czeka go wkrótce operacja barku, po której wiosną nie mógłby zagrać w naszej drużynie.
– Jeśli chodzi o Tomka, to ogromnie żałuję, bo to swój chłopak, charakterny zawodnik i na początku sezonu mówiłem, że to jest pierwszy zawodnik na jakiego mogłem stawiać. Taka jest jego decyzja i my ją musimy uszanować – zaznacza szkoleniowiec naszej drużyny.
Tomek Bartosiak nie rozstaje się z naszym klubem. Cały czas spełnia się w roli trenera w Akademii. Prowadzi zajęcia z dziećmi w roczniku 2015. Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy go w barwach Broni!

PODOBNE WPISY