Do Łowicza po to, aby realizować plan!

W sobotę mecz Pelikan Łowicz – Broń Radom. Dla zespołu Broni Radom to już ostatni wyjazdowy mecz w sezonie 2022/23. Wciąż nie jesteśmy pewni utrzymania, dlatego liczymy na mobilizację i walkę ze strony naszych zawodników!

PELIKAN ŁOWICZ – BROŃ RADOM
Sobota godz. 18
Stadion ul. Starzyńskiego 6/8

Pięć punktów przewagi nad strefą spadkową i dwa mecze do końca sezonu. Nasi rywale w walce o utrzymanie grają między sobą, grają trudne mecze, ale matematyka nie ma litości i w tej kwestii nasza Broń nie może oglądać się na innych i musi szukać jeszcze co najmniej jednego punktu z Pelikanem lub Lechią.
W sobotę można się spodziewać podobnego składu jak ten, który walczył z Pogonią. W klasyfikacji Pro Junior System Broń zajmuje czołowe lokaty i może nawet sięgnąć po główną nagrodę.
Do składu wraca Michał Wrześniewski, który ostatnio pauzował za kartki, ale z kolei pauzować musi Hubert Derlatka.
Pelikan zajmuje sąsiadujące z Bronią, 11 miejsce, ale już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie. Drużyna z Łowicza w lidze nie przegrała od siedmiu kolejek.
Jesienią w Radomiu byliśmy świadkami dramatycznego spotkania, ale z happy endem dla radomskiej Broni. Pelikan przy N9 prowadził 2:0 jeszcze w 74 minucie. Potem bramka Kamila Odolak i dwa trafienia Marcina Szymczaka i Broń wygrała mecz 3:2.

Liczymy, że nasz zespół powalczy i już w ten weekend zapewni sobie utrzymanie! Trzymamy kciuki!
Niestety w sobotę nie przeprowadzimy relacji tekstowej na żywo

PODOBNE WPISY