Dominacja Broni Radom w turnieju z Podwórka na stadiony

Zakończyła się 23 edycja turnieju „Z podwórka na stadiony”. Zarówno w finale jak i w meczu o trzecie miejsce zwycięstwa odniosły dwie ekipy Broni Radom z rocznika 2009.

Ten turniej to już wieloletnia tradycja. Corocznie walczą drużyny zarówno zgłoszonych, jak i niezgłoszonych zawodników. W tym roku na obiektach MOSiR w Radomiu nie brakowało emocji. W wielkim finale Broń I Radom wygrała z AS Radomiak I Radom 4:1. W meczu o 3. miejsce Broń II Radom pokonała Beniaminka I Radom 3:2.

 

Przyznawano nagrody indywidualne.

MVP turnieju: Dawid Jóźwik (Broń II Radom)
Najlepszy strzelec: Kacper Kapusta (AS Radomiak I Radom)
Najlepszy Bramkarz: Krzysztof Turek (Broń I Radom)
Finał
Broń Radom „🟥” – AS Radomiak I 4:1
Bramki dla „🟥„:
B. Gierwatowski –⚽️⚽️
M. Batorski – ⚽️
W. Sadowski – ⚽️
————————————————————————–
Mecz o 3 miejsce
Broń Radom „🟦” – Beniaminek I Radom 3:2
Bramki dla „🟦” :
D. Juźwik – ⚽️⚽️
D. Lis – ⚽️
————————————————————————–
Broń „🟥” dziś w składzie (alfabetycznie) : M. Batorski, B. Gierwatowski, J. Holak, I. Jakubowski, A. Just, W. Sadowski, J. Seredyn (br), T. Szwed, K. Turek (br)
Broń „🟦” dziś w składzie (alfabetycznie) : J. Bisiński (br), K. Ciszewski, M. Grzyb, Sz. Jabłoński, D. Juźwik, D. Lis, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Wicik
Indywidualną nagrodę główną – rower ufundowany przez spółkę RTBS Administrator – wylosował Kacper Kapusta a AS Radomiak I Radom
Nagrody piłkarzom i drużynom wręczali: Katarzyna Kalinowska- wiceprezydent Radomia, Grzegorz Janduła-prezes MOSiR Radom, Lecz Barszcz-prezes RTBS Administrator i Kamil Witkowski-prezes ROZPN.
Patronat honorowy nad turniejem objął Prezydent Radomia Radosław Witkowski
Organizatorami turnieju „Z podwórka na stadiony” byli: Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, RTKKF Radom oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu.

PODOBNE WPISY