Dominik Bednarczyk nowym trenerem Broni Radom

Trzecioligowa Broń Radom ma nowego szkoleniowca. Został nim 44 letni Dominik Bednarczyk. Naszą ligę zna bardzo dobrze, bo pracował w takich klubach jak RKS Radomsko, Lechia Tomaszów Mazowiecki, czy Sokół Ostróda. Jako były piłkarz może pochwalić się ciekawym CV. Mało kto pamięta, ale w przeszłości był testowany przez Broń i zagrał…w jednym sparingu przeciwko Żyrardowiance.
Jest wychowankiem Pogoni Staszów. Grał między innymi w Lechu Poznań, Siarce Tarnobrzeg, czy RKS Radomsko. Spędził kilka sezonów na Cyprze, a po powrocie był testowany przez Broń Radom, trenowaną wówczas przez Artura Kupca. Ostatecznie wybrał w 2012 roku Unię Tarnów.
Jako trener odnosił spore sukcesy szczególnie w RKS Radomsko, czy Lechii Tomaszów Mazowiecki. Na początku obecnego sezonu dość krótko pracował w ekipie spadkowicza, Sokoła Ostróda. Co ciekawe właśnie przeciwko tej drużynie zaliczy swój oficjalny debiut w marcu przyszłego roku.
Pierwszy trening z zespołem zaplanowano na 9 stycznia. Wkrótce postaramy się przeprowadzić wywiad z Dominikiem Bednarczykiem!
TRENERZE! WITAMY NA POKŁADZIE! ŻYCZYMY POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW!

PODOBNE WPISY