Grała cała Akademia. Świetne mecze naszych drużyn!

To był bardzo udany weekend w wykonaniu naszych młodzieżowych zespołów. Szkoda na pewno porażki 2009, zespół prowadził 2:0 i przegrał w drugiej połowie. Bardzo dobre dwa spotkania rozegrali chłopcy z rocznika 2010.

Extraliga mazowiecka 2005
Broń Radom – Drukarz Warszawa 7:0
Bramki: Kuba Kowalski 2, Mati Ankurowski 2, Tomasz Głogowski 2, Adam Szwed.
Broń 05: Ginał – Kwiatkowski, Strzałkowski, Banaszkiewicz, Szczęsny, Pyka, Głogowski, Bryks, Romelczyk, Kowalski, Ankurowski oraz Ciecierski, Kapturski, Lipiec, Chełmiński, Bieńkowski, Zarębski, Szwed.
Nasz zespół szybko podniósł się po słabszym występie. Bramkę w 18 urodziny zdobył Adaś Szwed! Gratulujemy!

– Wysoki wynik w dzisiejszych zawodach jest odzwierciedleniem naszej dominacji.Przeciwnik największe zagrożenie stwarzał w kontrach i po naszych prostych błędach w rozegraniu.Wynikało to z braku pełnego zaangażowania,nonszalancji i niepełnej koncentracji.Sfera mentalna jest bardzo ważna w sporcie i trzeba ją systematycznie utrzymywać na wysokim poziomie. ,,Bo w tym cały jest ambaras , żeby wszyscy chcieli naraz !!!”. Brawo Drużyno!!! – relacjonował trener Dariusz Różański.

I liga mazowiecka 2007
Mazovia Mińsk Maz – Broń Radom 3:2
Niedziela godz. 19

I liga mazowiecka 2008
MKS Piaseczno – Broń Radom 2:2
Bramki: Mateusz Krajewski i Kacper Rutkowski

Extraliga 2009
SEMP Ursynów – Broń Radom 3:2 (0:2)
Bramki: Gierwatowski, Jóźwik

Broń 09: P. Rokicki – P. Zimnicki , B. Kucharski, A. Bomba, A. Płatos, P. Przydatek , B. Gierwatowski, M. Wicik, D. Juźwik, K. Ciszewski oraz K. Turek, W. Sadowski , A. Just, Sz. Jabłoński, I. Szot, S. Bomba

Trener M. Łabędzki: „Świetnie wchodzimy w to spotkanie, dominujemy pod każdym względem, szybko strzelamy dwie bramki i stwarzamy kolejne znakomite sytuacje sam na sam ale niestety nieskutecznie je finalizujemy. Po 20 minutach powinniśmy prowadzić 5:0 i gospodarze nie mogliby mieć pretensji. Także cała pierwszą część gry wyglądała dobrze i zgodnie z planem. I to co stało się po przerwie to jedna wielka porażka zarówno z naszej strony jak i ze strony sędziego. Gospodarze wyszli naładowani , zaczęli grać bardzo agresywnie, ostro jakby jutra miało nie być a my byliśmy tłem i już w pierwszej minucie podarowaliśmy bramkę kontaktową. Przez kolejne 15 minut nie potrafiliśmy utrzymać dłużej piłki i tylko nakręcaliśmy przeciwnika. Nie mniej jednak po tym okresie zaczęliśmy odzyskiwać kontrolę nad meczem i nad piłką jednak w najmniej spodziewanym momencie źle zagrywamy piłkę która za chwilę trafia do napastnika który znajduje się na trzymetrowym spalonym i strzela gola i ku zdziwieniu wszystkich bramka zostaje uznana. Ponownie gospodarze dostali zastrzyk brakującej energii my za to szarpiemy w ataku i próbujemy odzyskać prowadzenie natomiast ponownie tracimy w bardzo prosty sposób piłkę w środku boiska po czym goście zagrali błyskawicznie kontrę zakończoną strzałem życia z 30 metrów. W końcówce jeszcze mamy dwie sytuacje i rzut karny ale tylko naszym zdaniem. Dwie połowy, dwie drużyny, ponownie przegrywamy teoretycznie wygrany mecz i musimy się mocno zastanowić nad nasza postawą bo tak dalej grać nie można . Dzisiaj smutek, rozgoryczenie i ogromne rozczarowanie postawą w drugiej połowie. Mecz trwa 80 minut a my go przegraliśmy dzisiaj w przerwie nie wychodząc na drugą część spotkania ……”

II liga radomska
Oskar Przysucha – Broń III Radom
Niedziela godz. 10

I liga radomska 2010
Mazowsze Grójec – Broń Radom 0:6
Bramki: Kapciak 2, Sentkiewicz, Marcinkiewicz, Bąk, Wilczyński
III liga radomska 2010
Akcja Jastrzębia – Broń II Radom 1:3
Bramki: Jurczak, Bąk, Lubasiński.

Rocznik 2011
Broń Radom – Centrum Radom 2:0
Bramki: Piotr Przydatek, Michał Gregorczyk.

Rocznik 2012
Sokół Przytyk – Broń Radom 2:7
Bramki: Antoni Owczarek 3, Filip Czarnecki 2, Stanisław Kozieł, Piotr Janas

PODOBNE WPISY