Grała nasza młodzież. Weekendowe wyniki

Za nami kolejna seria spotkań w ligach młodzieżowych. Niezwykle cenne zwycięstwo w ekstralidze odnieśli chłopcy z 2009, którzy pokonali Mazur Radzymin i utrzymali się w czołówce tabeli.

I liga radomska 2007
Szydłowianka Szydłowiec – Broń Radom 0:8

Bramki: Perzyński, Kowalczyk, Górecki i Palanceusz 5.

Pewne i wysokie zwycięstwo ekipy trenera Mariusza Lisieckiego. Sytuacji do zdobycia kolejnych bramek, było jeszcze co najmniej kilka.

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Delta Warszawa 1:4

Bramka: Krystian Król

I liga radomska 2008
Broń II Radom – Młodzik Radom 2:2
Bramki: Mikołaj Pożyczka 2.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Chłopaków. Pierwsza połowa lepsza w wykonaniu Młodzika, na przerwę schodziliśmy z dwiema straconymi bramkami. Druga połowa już wyglądała trochę lepiej i zaczęliśmy odrabiać straty. Ładna akcja pod polem karnym i zdobyliśmy bramkę kontaktową, później wykorzystany rzut karny i mamy remis, strzelamy nawet trzeciego gola ale sędzia go nie uznaje – relacjonują rodzice z rocznika 08.

Ekstraliga mazowiecka 2009
Broń Radom – Mazur Radzymin 4:1 (3:0)
Bramki: Kucharski, D. Lis, J. Holak, P. Przydatek

Skład: K. Turek – M. Szambor, B. Kucharski, J. Holak, A. Płatos, A. Bomba, D. Juźwik, B. Gierwatowski, P. Przydatek, A. Just, D. Lis oraz F. Domagała – S. Bomba, M. Grzyb, P. Rumkowski, W. Stachowicz, M. Wicik, P. Zegarski
Po bardzo dobrym spotkaniu pewnie pokonujemy zespół z Radzymina. Od pierwszej do ostatniej minuty pełna koncentracja i kontrola nad spotkaniem. Dobrze weszliśmy w spotkanie szybko otwierając wynik a później tylko podkręcaliśmy tempo nie pozwalając rywalom w pierwszej połowie na stworzenie jakiegokolwiek zagrożenia pod naszą bramką. 3:0 po 40 minutach to najniższy możliwy wynik biorąc pod uwagę przebieg gry. Druga połowa także dobra chociaż zabrakło wykończenia w 3 stuprocentowych okazjach. W końcówce goście stworzyli 2 bardzo dobre okazje z których jedną wykorzystali zdobywając bramkę honorową po świetnym uderzeniu z rzutu wolnego.

I liga mazowiecka 2009
Żyrardowianka – Broń Radom 3:0

Skład: F. Domagała – A. Grzywacz, P. Rumkowski, A. Bomba, I. Szot, Sz. Jabłoński, B. Czerny, P. Zegarski, S. Bomba, M. Wicik, M. Iwański oraz K. Turek – K. Ciszewski, Ł. Chyra, M. Grzyb, T. Szwed, J. Więcaszek, T. Szwed
Niezła gra oraz kilka dobrych sytuacji to było dziś za mało by zdobyć choćby punkt na trudnym terenie w Żyrardowie. Zespół gospodarzy po tym zwycięstwie wskoczył na fotel lidera w naszej grupie. Brak koncentracji i proste błędy w pierwszych fragmentach obu połów kosztowały nas utratę 2 bramek na które pomimo dobrej reakcji nie zdołaliśmy odpowiedzieć. Natomiast z zaangażowania i jakości operowania piłką na trawiastym boisku do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni powinniśmy być zadowoleni.

Rocznik 2011
Energia II Kozienice – Broń Radom 1:1 (1:0)

Bramka: Piotr Przydatek.

Nasz zespół gonił wynik po stracie gola w pierwszej połowie. Udało się wyrównać po przerwie. Drużyna Broni miała też okazje, aby wygrać to spotkanie.

 

PODOBNE WPISY