Grała nasza młodzież. Wyniki z weekendu 2-3 września

Za nami kolejna seria spotkań z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. Nie zawsze było pięknie i wspaniale, ale cel jest na pewno jeden – aby wychowankowie w przyszłości mogli jak najliczniej zasilać zespół seniorów, a także próbować swoich sił w najwyższych ligach krajowych. Świetny sezon w roli beniaminka notuje ekipa 2007.

Extraliga mazowiecka 2005
Escola Varsovia – Broń Radom 8:1 (1:0)
Bramka: Gocel

Broń 2005: Ginał – Pawłowski, Strzałkowski, Banaszkiewicz, Kapusta, Głogowski, Pyka, Romelczyk, Kwiatkowski, Kacprzak, Kowalski oraz Ciecierski, Szczęsny, Bryks, Chełmiński, Szwed, Gocel.

– Nie można toczyć w miarę wyrównanego meczu , czy choćby przegrać różnicą 2-3 goli , jeżeli tylko 3-4 zawodników gra na swoim poziomie , w dodatku z tak dysponowanym jak dziś przeciwnikiem – podsumowuje trener naszych juniorów, Dariusz Różańśki.

I liga mazowiecka 2007
Pogoń Siedlce – Broń Radom 1:3
Bramki: Palenceusz, Kokoszka 2.

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – Energia Kozienice 0:1
Sobota godz. 18

– Nie musieliśmy przegrać tego meczu, ale niestety znowu popełniamy jeden fatalny błąd indywidualny bramkarza i tracimy bramkę. Do tego momentu to my byliśmy zespołem, który prowadzi grę i stwarza sobie trzy sytuacje bramkowe – relacjonuje trener Marcin Trojanowski.

I liga radomska 2008
Broń II Radom – Akcja Jastrzębia 8:0
Bramki: Igor Strzelecki 1, Kuba Staniszewski 4, Mikołaj Pożyczka 1, Olaf Ryszewski 1, Wiktor Kozłowski 1.

Extraliga mazowiecka 2009
Broń Radom – STF Champion Warszawa 3:1 (2:1)
Bramki: Sadowski, Holak, Ciszewski.

Broń 09: P. Rokicki – A. Płatos, J. Holak (C), A. Bomba, P. Zimnicki, B. Gierwatowski, D. Juźwik, A. Just, M. Wicik, W. Sadowski, K. Ciszewski oraz K. Turek – D. Lis, P. Przydatek

I liga mazowiecka 2009
SEMP Siedlce – Broń II Radom 2:0
Mimo ambitnej postawy nie udało urwać punktów.

II liga radomska 2009
Polonia Iłża – Broń III Radom 10:0
Biorąc pod uwagę, ze dla większości zawodników jest to pierwsze zetknięcie z piłką ligową wyniki należy uznać za sprawę drugorzędną.

I liga radomska 2010
Broń Radom – Orlik Radom 2:1
Bramki: Albert Sentkiewicz

Drużyna trenera Roberta Rogali sezon zaczęła od trzech trudnych przeciwników, ale poradziła sobie i jak na razie ma na swoim koncie komplet 9 punktów.

PODOBNE WPISY