Grała nasza młodzież. Wyniki z weekendu 28-29 października

W miniony weekend rozegrana została kolejna seria spotkań z udziałem naszych młodych zawodników. Wyniki podajemy poniżej.

Ekstraliga mazowiecka 2005
Znicz Pruszków – Broń Radom 4:3
Bramki: Ankurowski, Szwed, Gocel.

Broń: Ginał – Kwiatkowski Strzałkowski Banaszkiewicz Szczęsny Głogowski Pyka Bryks Kacprzak Szwed Ankurowski oraz Romelczyk Chełmiński Kapturski Gocel Zarębski Lipiec Ciecierski.
Typowy rollercoaster zaprezentowali w Pruszkowie nasi zawodnicy.Wygrywali już 2 – 0 w pierwszej połowie, po dwóch składnych akcjach , lecz oddali pole i pozwolili wbić sobie gola na 2 – 2 tuż przed przerwą…Przegrywaliśmy stanowczo za dużo pojedynków 1 x 1 oraz odstawaliśmy zbytnio pod względem ofiarności i determinacji.
O ile te cechy poprawiliśmy w drugiej części gry , to gorzej było ze skutecznością.Po naszym niecelnym podaniu i kontrze gospodarze wychodzą na prowadzenie , my walczymy dalej.Udaje się wyrównać w końcówce , a w doliczonym czasie gry sędzia odgwizduje problematyczny rzut karny , zamieniony na gola 4 – 3 i wracamy do domu bez punktów…Liczymy , że szczęście uśmiechnie się i do nas w tej rundzie i będziemy cieszyć się zwycięstwem – relacjonował nam trener Dariusz Różański.

I liga mazowiecka 2008
Broń Radom – AP Talent 0:2
Nasi zawodnicy w meczu przeciwko APN Talent Radom zagrali dobrze lecz zabrakło szczęścia i skuteczności

I liga radomska 2008
Młodzik Radom – Broń II Radom 1:4
Bramki: Igor Strzelecki z rzutu wolnego z odległości około 20 m, Kuba Staniszewski x1, Nikodem Molga x1 i Mikołaj Pożyczka z rzutu karnego

Ekstraliga mazowiecka 2009
Broń Radom – Mazur Radzymin 1:0
Bramka: M. Szambor

Bardzo cenne zwycięstwo naszego pierwszego zespołu. Dobra gra od pierwszej do ostatniej minuty w każdej formacji przyniosła zasłużone zwycięstwo. Sporo ciekawych, składnych akcji z naszej strony, niestety tylko jedna z nich kończy się bramką. Przeciwnik starał się odgryzać i mając szybkich i silnych zawodników w przodzie był groźny do ostatniej minuty, ale bardzo ambitna i zdecydowana gra obronna całego zespołu pozwoliła skończyć mecz na zero w tyłach.

I liga mazowiecka 2009
Młodzik Radom – Broń II Radom 4:2 (2:2)
Bramki: Jadczak, Ciszewski.

Pierwsza połowa niezła w naszym wykonaniu. Pomimo zdobycia 2 bramek trzeba jednak powiedzieć, że gramy nieskutecznie.. Po przerwie już nieco słabiej zwłaszcza, że musimy radzić sobie w 10-tkę po czerwonej kartce. W końcówce gospodarze zdobywają dwie bramki i zgarniają komplet punktów.

II liga radomska 2009
Broń III Radom – Powiślanka Lipsko 1:1
Kolejny dobry występ i punkt drużyny, która rozpoczęła ligowe zmagania dopiero od tej rundy. Początki były bardzo trudne ale z każdym meczem widać postęp.

I liga rocznika 2010

W I lidze mimo pauzy awans do mazowieckiej I ligi wywalczyła drużyna Broni. Gratulacje dla trenera Roberta Rogali.

III liga radomska 2010

Broń II Radom – Akcja Jastrzębia 5:4
Bramki: Kapciak 2, Bąk, Grabowski, Pijarski.

Po tej wygranej, drugi zespół rocznika 2010 awansował na wyższy szczebel.

Rocznik 2011
Mundialito Grójec – Broń Radom 1:2
Bramki: Piotr Przydatek, Adam Dalbiak.

Drużyna zapewniła sobie awans do I ligi okręgowej.

Rocznik 2012
Broń Radom – KS Błotnica 3:1
Bramki: Antek Owczarek 2, Filip Czarnecki

PODOBNE WPISY