Grały towarzysko zespoły 2005 oraz 2009

W środę i czwartek swoje kolejne mecze towarzyskie rozegrały ekipy młodzieżowe Broni.

Rocznik 2005

Broń 2005 Radom – Młodzik 2006 Radom 3:0

Bramki: Gocel 2, Bryks

Ciecierski ( Ginał) – Makowski, Otrebski, Strzałkowski, Szczęsny Kapusta, Głogowski, Pyka, Chełmiński, Romelczyk, Bryks, Gocel, Bieńkowski, Kornaszewski

Dzisiaj w ramach przygotowań do ciężkiego sezonu ekstraligi zmierzyliśmy się z drużyną Młodzika.
Mecz miał dwa oblicza- pierwsza połowa to bardzo nerwowa i niedokładna gra z naszej strony, co przy mądrze ustawionej w defensywie drużynie gości, sprawiało że nie mogliśmy stworzyć klarownej, dobrej sytuacji bramkowej.
Druga połowa przed którą dokonaliśmy trochę korekt w personaliach i ustawieniu była już zdecydowanie lepsza. Szybciej w wysokim pressingu odbieraliśmy piłkę co dało nam bramkę na 1-0 i dokładniej nią operowaliśmy co stwarzało wolne przestrzenie do prostopadłych piłek. W tej połowie dołożyliśmy jeszcze dwa gole i wygraliśmy w pełni zasłużenie. Cieszy też to że mecz skończyliśmy wszyscy w pełnym zdrowiu. Czekamy na kontuzjowanych i chorych kolegów – relacjonuje trener Broni 2005, Dariusz Różański. Jego zespół w najbliższy weekend zagra sparing z MKS Wyśmierzyce.


Rocznik 2009
Broń 2009 (niebieska) – DAP Kielce 1:3 (0:3)
Bramka dla Broni: I. Szot
Skład: F. Domagała – A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, B. Czerny, J. Figarski, M. Iwański, Sz. Jabłoński, A. Pastuszka, P. Rumkowski, W. Stachowicz, I. Szot, M. Wicik, P. Zegarski, A. Zgiep
Kolejny pożyteczny sparing za nami. Zagraliśmy dziś 2 róźne połowy. W pierwszej byliśmy bardzo mało aktywni, popełnialiśmy proste błędy i zasłużenie choć nieco zbyt wysoko przegrywaliśmy. W drugiej połowie ambitnie goniliśmy wynik poprawiając jakość gry, stworzyliśmy kilka bardzo dobrych okazji z których wykorzystaliśmy jednak tylko jedną marnując po drodze rzut karny oraz obijając poprzeczkę. Konsekwencją naszej bardzo nierównej postawy jest jednak finalnie porażka.

PODOBNE WPISY