Surowa lekcja od KTS Weszło Warszawa

W piątek, w samo południe, nasi piłkarze rozgrywali ostatni mecz towarzyski przed inauguracją III ligi. Na boisku w Kolonce, w gminie Jedlnia Letnisko, Broń rywalizowała z bardzo mocnym i znanym beniaminkiem IV ligi, KTS Weszło Warszawa.

BROŃ RADOM – KTS WESZŁO WARSZAWA 1:5 (0:2)

Bramki: Kobiera 59 z karnego- Kielak 16, 27, Burkhardt 50, ??? 73, samobójcza 77

Broń: Kosiorek (70 Ginał) – Wrześniewski, testowany, Cuch, Dwórzyński, Kventsar, Piwowarczyk, Patryka (30 Kobiera), testowany, Szymczak, Dziubiński, Buczek oraz Nowak, testowany,  Grudzień,  testowany, Banaszkiewicz,  Machajek.

Rywal mający w swojej kadrze bardzo dobrych zawodników,  ogranych nawet w ekstraklasie,  bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Rywal stworzył sobie dwie, szybkie, oskrzydlajace akcje i zakończył je Michał Kielak,  były gracz Broni.

Nasz zespół też mial dwie swoje okazje, ale brakowało precyzji i solidnego strzału.

W drugiej  połowie rywal był zdecydowanie lepszy i dołożył kolejne bramki. W końcówce Broń trafiła jeszcze w poprzeczkę.

Widać, że nasza Broń jest na etapie budowy, bo pojawią się jeszcze nowi gracze. Z kolei KTS Weszło nieprzypadkowo mówi o walce o awans do III ligi. To obecnie zespół z innej półki. W naszej ekipie jeszcze dużo chaosu, niedokładności, choć trzeba mieć nadzieję, że Mateusz Dudek poskleja ten zespół i z każdym dniem do ligi, będzie już tylko lepiej.

(wkrótce więcej informacji)

PODOBNE WPISY