Gratulacje dla GKS Bełchatów! Znamy już pełny skład 3 ligi grupy 1

GKS Bełchatów wygrał IV ligę łódzką i jako ostatni uzupełnia skład trzeciej ligi grupy 1. Byłemu wicemistrzowi Polski gratulujemy i cieszymy się, że będziemy mogli rywalizować o punkty z tak zacnym rywalem.

Bełchatowianie jako ostatni dołączyli do grona trzecioligowców.Przypomnijmy, że z drugiej ligi do naszej grupy nikt nie spadł. Awans na szczebel wyżej wywalczyły rezerwy ŁKS Łódź. Do IV ligi spadły ekipy Concordii Elbląg, Błonianki Błonie i Ursusa Warszawa. Całęj trójce dziękujemy za emocjonującą rywalizację w meczach z Bronią i życzymy szybkiego powrotu do III ligi.

Znamy czterech beniaminków. Oprócz wspomnianego na wstępie GKS Bełchatów, do naszej ligi dołączyli: GKS Wikielec, Victoria Sulejówek i ŁKS Łomża.

Grupa I: Broń Radom, Legionovia Legionowo, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Legia II Warszawa, Lechia Tomaszów Maz., Unia Skierniewice, Mławianka Mława, Jagiellonia II Białystok, Pilica Białobrzegi, Pelikan Łowicz, Sokół Ostróda, Olimpia Zambrów, Warta Sieradz, GKS Bełchatów, GKS Wikielec, Victoria Sulejówek i ŁKS Łomża.

Sezon rozpocznie się w weekend 5-6 sierpnia. Terminarz powinien być znany na początku lipca. Nasza drużyna przygotowania rozpocznie 3 lipca.

PODOBNE WPISY